Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem szomorít el, hogy...

Csak engem szomorít el, hogy a magyar csajok úgy rá vannak kattanva a néger fickókra, hogy mellettük esélytelen egy fehér srác, hogy ekkora előnyük van a lányoknál és egyre ijesztőbb mértékben telepednek befelé?

Figyelt kérdés
Nekem csak 15 centis a farkam, hogy vegyem fel a versenyt ezzekkel a nagy farkú, csajok számára ennyire vonzó afriai bennszülöttekkel? Ráadásul a bőröm is nagyon fehér, gondoltam már szoláriumra, de kicsit tartok a kárso hatásoktól, a napfény meg sosem fogott meg rendesen, hiába napoztam.
2013. máj. 20. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Rasszista vagy.
2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyebár minden négernek nagy a farka, igaz ?
2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire azért nem vészes a helyzet. Van egy csomó lány aki kimondottan nem szereti a néger formákat. Nekem is van 2 néger haverom, és hidd el, hogy jó pár lány mondott már nekik nemet.
2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Heti kétszeri, 5 percnyi szolitól még nem murdelsz meg.
2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik csaj a feketékre bukik, direkt emiatt, annak inkább örülni kéne, hogy nem rád akaszkodik. Milyen csaj az ilyen? Ilyen csaj kellene neked?
2013. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

a kérdésed elégé rasszista töltetű...

de a legtöbb lányt nem a (mekkora a pénisze)érdekli.

2013. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
NE általánosíts. Nekem például szexuális értelemben nem jönnek be a négerek. :) (Nem rasszista vagyok, semmi bajom velük az ég adta egy világon, csak nem jönnek be, no. :D)
2013. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

utolsónak van igaza,kiszűrik legalább a mocskot az értelmes lányok közül :D am honnan jön ez a sok fekete kávé ? :D


behozzák őket az Euba a szavannáról oszt csodálkoznak hogy pl:Anglia utcáit ellepi a mocsok :D Mondjuk azok meg is érdemlik...

2013. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik lányismerősömtől sem hallottam még, hogy bejönnének nekik a fekete férfiak, általában az ilyen Flo Rida-n, meg Taio Cruz-on és társaikon nevelkedő partikirálynők buknak a feketékre.
2013. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
85%

Csak engem szomorít el, hogy a magyar pasik 90%-a azt nézi hogy a lány mennyire b*szható, milyen segge és mekkora melle van? Mellettük esélytelen egy átlagos lány.

A maradék 8% foglalt, a másik 2% meg elbújik.


Nem ismerlek, de ha te is ilyen vagy ne csodálkozz. Én pontosan ezért kezdem megutálni a magyar pasikat mert SZINTE mindegyik ilyen. Ezért kezdek vonzódni a külföldiekhez, mert eddig amennyivel találkoztam ritkán történt olyan amit itthon naponta látok...

2013. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!