Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak engem szomorít ez el?

Csak engem szomorít ez el?

Figyelt kérdés

Annyi meg annyi hülye kérdés hallatszik el a női öltözőben, itt gyakorin is egyre több a marhaság, amiket nők irkálnak. és kapjuk az általánosítást, hogy mennyire nem értünk hozzá, a kondi nem nekünk való, inkább maradjunk a mekis salátánál, holott a nőknek egy kis része (mint ahogy én is) teljesen tisztában van a dolgokkal, tudatosan eszik, normálisan edz, tudja hogyha vacsorára almát eszik annak nincs semmi értelme, de mégis engem valahogy nagyon kiakaszt amikor olvasok/hallok valami ordenáré hülyeséget egy nemtársamtól és a többi támogatja a véleményét. Miért nem tudnak ők is utána járni a dolgoknak? Miért kell mindent elhinni a női magazinoknak és az "így lesz lapos hasad ha csak szotyit eszel egész nap" cikkeknek? Hülyének néz minket mindenki,holott igenis vannak olyanok akik küzdenek a dolgokért és több eszük van mint a magazinlapozós, tekercselős csajoknak.

Ti hogy vagytok vele lányok? Zavar titeket, ha meghalljátok, hogy pl. képzeld, most megint diétázom! juj én is!



2014. jún. 10. 23:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, nagyon sok írásjel, nagybetű lemaradt, de fáradt vagyok már.
2014. jún. 10. 23:43
 2/9 anonim válasza:
73%
13 vagyok és van olyan osztálytársam aki fogyókúrázik!!! Szerintem ez hülyeség főleg 13(!) évesen. Én úgy vagyok vele,hogy megpróbálok egészségesen táplálkozni és emellett sportolok. Koplalhatok életem végéig akkor sem fogok úgy kinézni mint egy modell...és nem is akarok!
2014. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát figyu kérdező, teremben a férfiak is tudnak orbitális baromságokat mondani és totál bénán edzeni. Én is ezt csináltam két és fél évig kb :D minden ember kitalálja, hogy izmos lesz, nekiáll állatkodva edzeni, táplálkozásról mindenki annyit tud kb. hogy kell fehérje és kész. Pl. iylet is hallottam: a testépítők tömegnövelővel felpumpálják magukat, arra rászálkásítanak és kész, edzeniük szinte nem is kell.


Második: nem lenne olyan hülyeség már 13 évesen se rendesen étkezni és sportolni mellé és akkor jól fogsz kinézni mire nagy leszel.

2014. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, zavar mikor az öltőzőben mondják a hülyeségeket. Nem is értem, miért gondolja azt bárki, hogy akik épp öltöznek, feltétlen az ő hülyeségeikre kíváncsiak, azt akarják hallgatni mindenáron. :D


"Miért kell mindent elhinni a női magazinoknak"

Ez a hozzáállás mutatja amúgy, mennyit óhajt az illető tenni magáért, mire képes (pl ha nem veszi a fáradtságot, hogy megbízható helyről olvasson/kérdezzen utána a dolgoknak) abból le lehet vonni bizonyos következtetéseket.


Foglalkozni nem szoktam ezzel, nem lehet másokat "felvilágosítani", vagy "megváltoztatni a gondolkodásukat"... vagy van valakiben igény a változtatásra, és kiküszködi valahogy, vagy nincs. Azt, aki tényleg dolgozik, vagy igyekszik valamiért, nemhiszem hogy ez befolyásolná.

2014. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"táplálkozásról mindenki annyit tud kb. hogy kell fehérje és kész." --> szerencsére, olyan időpontokban járok edzeni, mikor épp nincs aerobik. Olyankor az aztán repkednek a hülyeségek, fennhangon.

Táplálkozáshoz visszakanyarodva pedig annyit, hogy amennyit egynémely hölgy elkölt narancsbőr elleni készítményre, műkörmösre, műszempillára, trendi edzőnacira, mittudoménmire, abból bőven futná nekik bő fél évig személyi edzőre, és még étrendet is kapnának.


Most hogy miért nem ezt az opciót választják, az az ő dolguk.

2014. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A testedzésbeli cselekedetek valahol a szellemi igényességet tükrözik. Aki ragaszkodik a marhaságokhoz, nem néz utána a dolgoknak, bután okoskodik, vajon milyen ember lehet?


Rozettikő: Azért pár dolgot tisztázzunk. A fogyókúra szó valóban nem egy jó dologra utal, rendszerint valami irracionális táplálkozási ötletre. Ezért használjuk helyette a diéta szót, ami egy cél érdekében megtervezett étrendet jelent, legyen az a cél akármi. Diétázni akármilyen korban lehet, hiszen akkor az adott korhoz tervezzük a kajálást. S a diéta nem koplalást jelent, azt maximum az elmebeteg fogyókúrák. Ja, és az "egészséges táplálkozás" dolog sem olyan egyszerű ám. Egy klisé csak, ami valójában nem jelent semmit, hiszen annyira nincs egyetértés, hogy mi is az az egészséges táplálkozás.

2014. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lehet,hogy nalam ez mar a korom miatt van de en mar leszarom,oda sem figyelek. Volt idö,hogy havernöim tavasszal megkertek,hogy had jöjjenek velem edzeni...gyere. Majd hozta a kis cukros üditöjet,acsorgott mögöttem,neha csinalta azt amit en majd jött,hogy ezt nem birja a csipöje,terde,könyöke stb miatt es inkabb elment a futopadra SETALNI! Közölte,hogy dietazik-reggelire feher zsömle,ebedre valami nagyon fini es vacsira meg gyümölcssalata-na en itt feladom,kar bele a tovabbi informacio,segitseg.Ilyen esetem volt nem egy es azota ha meghallom,hogy valamelyik velem akar edzeni,kedvesen,aranyosam közlöm,hogy "H-Sz-P-en delutan ott vagyok". Nekem erre sem idöm sem kedvem sem idegrendszerem. A masik kedvencem a has-kerdes. En hiszem,hogy a hasazasnak max 10%-ban van köze a szep,lapos hashoz a többi a kaja. Mondja,hogy egy rakat sorozatot csinal hasra es megsem megy le stb. Elmondom neki,hogy joforman csak a kajan mulik...nem hiszi el,tovabb hasazik,nem megy le a felesleg es feladja azzal a dumaval,hogy ez tuti genetika,dolgozik es nem tud ugy enni ahogy kell stb.

Sokszor segitettem sokaknak de ra kellett jönnöm,hogy az,hogy valaki normalisan egyen es edzen teljes szemleletvaltas kell amire pusztan a nyari idöszakra megcsinalt lapos has es jo segg miatt nem sokan kepesek.

Szoval,lemegyek,fülemet bedugom,atöltözöm,leedzek,hazamegyek. :-)

2014. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szakembernek sem hisznek annyira mint egy magazinnak! Dietetikus-élelmezés vezető végzettségem van, de ők mégis jobban tudják :D Plusz a felüléstől várják a zsírégetést... Most divat ez az öltözőszelfis edzés maca vagyok... de majd megunják :D
2014. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden tisztelet az ilyen nőknek de mint írtad kevesen vannak.
2014. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!