Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Nagyon idegesít...

Mit csináljak? Nagyon idegesítő! Velem van a gond, én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam,aki foltyon azzal jön oda hozzám,hogy

kész van-e a matek házim,hogy sikerült a dogám,tudom-e az anyagot amiből írunk? stb.


Ha azt válaszolom,higy nincs kész a házim és mennék tovább,akkor még elkezdi nekem ott mondogatni,hogy ő megcsinálta,meg neki nagyon jól sikerült a dogája mert ezt meg azt nagyon jól tudta,meg hogy ő éjszakákat tanult stb.... A bökkenő az,hogy én erre nem voltam kíváncsi,és minden egyes nap ezekkel zaklat...


A "legjobb" az,hogy ültetési rend van és most pont mellettem ül...állandóan azt csinálja,hogy a tanár kérdez valamit,ő tudja a választ,de nem mondja (helyette nekem suttogja oda 5 percenként) és ha bejön a tippje,akkor meg 10 percig azt hallgatom,hogy ő mekkora zseni,de persze leszarja,hogy közben meg figyelnék az órán...


A kedvencem pedig az,hogy

múltkor én négyest írtam magyarból ő meg ötöst(kb.két ötöse van,átlagban 3as,4esei vannak) és rögtön meg is jegyezte,hogy mi már,hogy neki sikerült nálam jobbat írnia,és hogy milyen okos...


Jah,meg matekon múltkor elkezdtük az új anyagot,a taná csak egy ábrát rajzolt még fel,tehát feladatokat még el se kezdtünk,erre percenként kérdezte,hogy értem-e...csak tudnám,hogy egy szaros ábrán mit kell érteni...


Én komolyan mondom nem tudom miért csinálja ezt pont velem...nem vagyok kitűnő tanuló,szóval nem is értem ezt a versengéses,megfelelési kényszeres hülyeségét...


Múltkor is beszélgettem egyik barátnőmmel,azt erre odajött és lökte ezeket a dumáit...



2018. ápr. 24. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és én is lány vagyok természetesen,ha számít valamit :D
2018. ápr. 24. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt az anyjától tanulta, ő is biztos egy törtető... Szólj rá, hogy próbálnál odafigyelni az anyagra. Nem ő rá akarsz figyelni..
2018. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegeny.en csak sajnalni tudom az ilyen embereket.
2018. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!