Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek sem normális dolog?

Szerintetek sem normális dolog?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném leszögezni, hogy ne írja senki hogy kamu kérdés, meg hogy beképzelem stb. Ez egyik se. Szóval ha ezért írsz, akkor ne írj semmit mert felesleges. Amit írok ez az igazság, más különben nem írtam volna ki. Kérlek tartsd tiszteletben az én kérdésemet, és válaszolj normálisan, nem szét trollkodva. Köszönöm. És még valami, a tanártól nem akarok semmit, szóval ez relatív.


Tehát!

Van egy volt tanár (tanárnő) aki már nem tanít, iskola mellett lakom. És mindig hátul a kertben szoktam lenni és állandoan odajön hozzám. Kérdezi hogy van- e barátnőm, elkezdi a régi dolgokat (iskolai) előhúzni. Volt olyan is, hogy valami miatt elő hozta azt a témát hogy 20 év van közötünk, mert ő 41 éves, én meg 21.... Amikor mondta nem nézett rám, hanem másfelé nézett és úgy mondta ezt a dolgot. Amit észrevettem rajta az az, hogy könyedzett a szeme (mint mikor bele megy az ember szemébe valami, és sürű pislogással probálja ki pislogni, de azt is észrevettem, hogy mást akart mondani csak ki magyarázta magát. Majd rám néz, erre azt mondom hogy áhh ez nem sok korkülönbség, mit mondtam volna rá?. És folyamatosan bámult. 1 hete pedig nyírtam a fűvet, láttam hogy megy haza. De nem adtam meg azt a lehetőséget, hogy ránézek (úgy tettem mint ha nem látnám hogy ott megy) szóval jócskán elment a látókörömből, majd láttam, hogy mosolyogva félszemmel oldalra nézeget, gondolom azt nézte, hogy nézem- e vagy nem tudom. Szóval a lényeg a lényeg, hogy folyamatosan odajön, és beszélget velem, ez kb minden hónapban 2x. De ő nem kezd beszélgetni, én indítom a beszélgetést. Szóval nem értem minek jön oda, mi a célja? Mert hogy nem beszélgetni az már bisztos. Szóval szeretnék elfogadható kulturált normális választ kapni. Kinek mi a véleménye ezek alapján? Mert hogy ez nem normális dolog az már bisztos. Nem tartom normálisnak azt, hogy egy tanár ennyire keresi a volt diákja társaságát. Ez teljesen nonszesz. És nem képzelem be. Gondolom jönnek az értelmetlen válaszok, de pont lesz**rom.


21F


41N



2018. máj. 4. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, nem normális, hogy egy 41 éves nőnek annyira ne legyen élete, hogy egy volt diákjával foglalkozik. A leírásból egyértelmű, hogy tetszel neki, ami végülis rendben van abból a szempontból, hogy már nem tanít és nagykorú is vagy. Neked viszont kicsit határozottabbnak kellene lenned, ha ellenedre van, akkor pár szó beszélgetés után koptasd le (mert azért szóba állni vele lehet), mondd, hogy menned kell, és az ilyen korkülönbséges meg barátnős témákat ha felveti, akkor zárd rövidre. Nem tudom, mennyire van bátorságod, de akár meg is mondhatod neki, hogy hagyjon ezekkel, mert ez a magánügyed. Már semmilyen következménye nem lesz, és ha ellenedre van, nem kell ezt eltűrnöd, csak azért, mert valamikor a tanárod volt.

2018. máj. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Lehet szimplán unatkozik.

Nem láttam semmilyen utaló jelet a szövegedben.

2018. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
"folyamatosan" havonta 2x. :) És akkor is te kezdeményezel beszélgetést. Ha zavar, ne kezdeményezz.
2018. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha nem tudsz értelmezni szöveget, ne írjkáljál már hülyeséget. Ő keres folyton. Ma meg állok az iskola megállójába, és a tanár bámult ki az ablakból rám. Ha ezt beképzelem, akkor grat neked.
2018. máj. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!