Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan élje túl egy szegény...

Hogyan élje túl egy szegény lány a gimit (esetleg még érezze is jól magát?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdést. Pontosítanád?
2018. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Arra jöttem rá ,hogy gimiben lehet egy alsó-középosztálybeli lány akármilyen kedveshelyesaranyos stb, akkor is lópikulát sem ér ,sem a diáktársai,sem a tanárok szemében.
2018. máj. 9. 16:21
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Miből jöttél rá erre?
2018. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tanárok is nagyon éreztetik veled, hogy a Te szüleid nem annyira okosak,műveltek, gazdagok.
2018. máj. 9. 16:29
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan hogyan éreztetik ezt veled? Tudsz mondani konkrétumot?
2018. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha kigúnyolnak,kiröhögnek, még rá is tromfolnak.

Általánosban ilyen nem volt,ritka jó osztályunk volt, fiúosztály, alig páran voltunk lányok.

2018. máj. 9. 16:36
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Külvárosi gimiben én srácként hasonlót nem éreztem. Húgom viszont olyan belvárosi gimibe járt, ahol az osztályban sok volt a gazdag. Neki fájt, hogy ők jobban öltöztek, a tanárok azért kivételeztek velük, mert szüleik pénzelték a sulit. Így is hozta a 4,8 körüli osztályátlagot, de jó emberismerőként látta, hogy vele kicsit lekezelőek voltak.
2018. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Továbbra sem mondtál konkrétumot. Pedig tényleg érdekel.
2018. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
egy olyan kisvárosi gimibe járok,ami az adott járás központja,az összes környékbeli nagykutya kölke ide jár+ egy csomó tanárgyerek,akik nem gazdagok,de a szüleik szegről-égről ismereik a tanarakat
2018. máj. 9. 16:45
 10/18 anonim ***** válasza:
_Konkrétan_ mit tettek vagy mondtak, amiből azt szűrted le, hogy az anyagi helyzeted miatt lenéznek a tanárok?
2018. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!