Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan élje túl egy szegény...

Hogyan élje túl egy szegény lány a gimit (esetleg még érezze is jól magát?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 16:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fájó dolgok ezek
2018. máj. 9. 16:54
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Hát te hülye vagy már nem azért... Egyáltalán nincs igazad
2018. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom. De ha nem akarsz beszélni róla, akkor miért írsz ki kérdést róla?
2018. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gimis srácként csak azt néztem egy csajon, hogy mennyire néz ki jól és mennyire normális a viselkedése, a többi nem érdekelt. Srácokkal természetesenek vettem a konfkliktusokat (pl. csajok miatt), meg azt is, hogy pár csaj is neheztelt rám (jellemzően olyanok, akik elvárták volna, hogy körülugráljam őket). Tanárokkal csak annyi gondom volt, hogy némelyik nagyobb teljesítményt várt tőlem (de akkor sportra koncentráltam, mellette matekra, fizikára csak).
2018. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az fáj neki, hogy itt nem csak pár lány van, nincs annyira sztárolva mint csupa fiú közt.
2018. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
90%
Meg kell tanulni leszarni a többieket. Egy tizenéves rohadtul nem tehet arról hogy a szülei milyen anyagi helyzetűek, aki ilyenkor a pénzével villog, az idióta, hiszen az nem a saját pénze, a szülei dolgoztak meg érte. Én anno 4 éven át hallgattam az osztálytársnőim locsogását a x y városban tett bevásárlókörutakról, nyaralásokról, meg hogy épp mire cserélik le a tavaszi/téli ruhatárukat, mi mindent fognak majd kapni érettségire stb. miközben én azért imádkoztam hogy a szüleim ki tudják fizetni a tankönyveimet. Nem mindenki ugyanonnan jön, ezt sajnos el kell fogadni és megtanulni ignorálni azokat, akik emiatt lenéznek.
2018. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Melyik városban jársz iskolában?
2018. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

kisváros


keleti országrész

2018. jún. 3. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!