Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig a legkönnyebb feladatok...

Mindig a legkönnyebb feladatokat szúrom el. Miért? 18/L

Figyelt kérdés
Ma érettségiztem szakmaiból. 4 pontot szúrtam el a saját hülyeségem miatt. Pedig még a választ is tudtam rá. Egyszerűen én ezt nem értem.... Még a leghülyébbek is megszerzik azt a 4 pontot csak én nem. A többi része úgy ahogy ment de tökre ki vagyok akadva. A próba érettségin is történelemből a saját figyelmetlenségem miatt vesztettem 3 pontot. Ha meglett volna a 3 pont meglett volna a 4-esem. Mindig ott van előttem a válasz és elbaltázom, utána meg rágom magamat napokig, hogy hülyeségeken bukom el a pontokat, mert figyelmetlen vagyok. Nyugtasatok meg, hogy más is van így ezzel, mert most nagyon szarul érzem magam.
2018. máj. 16. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más is van így. Nem szabad ezeken leragadni, már megtörtént dolgok nem tudsz semmit csinálni vele, feleslegesen agyalsz.
2018. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén erettsegizek, és én is így jártam több feladatsorban is. Talán nem figyelunk oda eléggé, pont azért, mert könnyű és úgy gondoljuk, hogy úgyis tudjuk. Volt olyan feladat, amit elsőre megcsináltam jól aztán atjavitottam rosszra, mert túl könnyű volt és azt hittem van benne valami csavar
2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második: Én is jártam így ne aggódj :"D
2018. máj. 16. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz hülyeség alatt? Ha idegeskedsz az érthető, de az érettségi az komoly dolog és ezt nem lehet elbaltázni mert nem gyakoroltad magadban elfojtani
2018. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert elnagyolod, "Háá én ezt úgyis tudom!"

elbízod magad.

Eltunyulsz, elengedsz az összpontosításból, lankadni hagyod, mert elbízod magadat; hogy "Na, ez biztos jó lesz." És már annyira a kezedben érzed a sikert; hogy ettől elrontod. Kicsit lehet, hogy el is szárnyalsz, elveszted a kapcsolatot a valósággal (valós feladatnak a valós megértésével) és akkor lezuttyansz. Már nem utdom, ide a végére mit akartam írni.

2018. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh lehet xD
2018. máj. 16. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még középiskolában matek dolgozat után jártam így. Ideges voltam, elcsesztem mindent, hazaértem, nyugodt körülmények között pár perc alatt hiba nélkül megoldottam azt a feladatot, amit stresszhelyzetben elszúrtam. A lényeg a higgadtság, nyugalom, mlg, ha nagy is a tét. Úgy kell hozzűllni mindenhez, hogy rajtad ne múljon, hogy te a legjobbadat megteszed a sikerért. Fókuszálás, nyugalom, lazaság, így lehet jobban vizsgázni.
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!