Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Nem egyedi sztori, az biztos.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóvaal...a nagy helyzet, hogy szeretem egy tanárom. 9 év korkülönbség van köztünk, nem, nem pedofil perverz az ember, s nem, nincs "apa komplexusom", s nem is a "hatalma", vagy a tekintélye miatt érdekel. Csak kortól, s pozíciójától független szeretem őt. S külső vélemények szerint (külső, mint külső szemlélő) ez több mint valószínű, hogy kölcsönös. Valószínű ő is szeret.

Csak semelyikünk nem mer komolyabban lépni. (Igen, tisztában vagyok a jogi következményekkel, illetve a törvényekkel.)

A "kölcsönös kémia" megvan, a flörtölés szintén. Mennek az utalgatások virágnyelven, a "véletlen" érintések a kézfejen, "hölgyem"-nek hív gyakran, mások előtt is, elpirul, ha a szemembe néz hosszan, stb. Sőt, fogta már meg mindkét kezem, s kért fel táncolni (engem egyedül egy nyilvános sulis rendezvényen). Néha írunk Facebookon és e-mailen is. Sőt, most elhívott egy programra, amit ő szervez, s szeretné, ha elmennék. Viszont semmi konkrétabb lépést nem tettünk, s a várakozás és a vágyakozás megőrjít... Valamint mégiscsak kételyek gyötörnek, hogy vajon azért nem lép olyan határozottan, mert nem mer, s nem teheti, vagy azért, mert esetleg tévedek, s egyáltalán nem kölcsönös a dolog.

Szóval ha valakinek van valami tapasztalata, véleménye, tanácsa, esetleg ismerősnek az ismerőse sztori, - bàrmi, ami ide kapcsolható, s segíthet nekem - kérlek írjátok le! Tényleg bármi jöhet a szokásos "lecsukhatják", "az állásába kerülhet", "meg akar dugni" maszlagon kívül.

Előre is nagyon köszi!



2017. okt. 2. 22:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, de mindig is azt vallottam, hogy a kor a szerelemben, s az érettségben irreleváns.
2017. okt. 2. 22:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak te tudod pontosan mit erzel :).

Azert ovatosan ( nem semmi pedo meg stb cucc miatt ) van egy fiu ismerosom aki eleg gyakran haverkodik nalla kisebb lanyokkal mivel nem tunik olyan felnottnek o se. Volt olyan hogy 12-ikbe szerelmes volt bele egy 5ikes lany xdd vagy hogy elkezdtek kedvelni a 6-ikosok. Nem pedo se semmi ilyesmi csak egyszeruen jol erezte magat lanyokkal korulveve mint mindig, es alapbol nem nez ki annyira idosnek. Jelenleg 21 es csak ugyan olyan amilyen volt.

Volt egy baratnom aki egyutt volt egy nala idosebb fiuval kozottuk is 9 ev volt 2 evig voltak egyutt ( akkor a lany 15 volt a fiu meg 24 ) . Aztan vege lett mert ra jottek a lany szulei. Nem engedtek meg hogy ennyi ev kulonbseggel egyutt legyenek.

De az akirol te beszelsz csak te tudhatod milyen igazabol. Es ha ugy erzed kolcsonos ra kerdezhetsz. De fugg attol hogy hany eves vagy es ha engedik e a szuleid igy.

2017. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
92%

Szóval... igenis, vannak bajok. Én vagyok az első. Felnőtt, egészséges férfi NEM vonzódik kislányokhoz, amit anno én sem tudtam, beleestem a te csapdádba, igaz idejében kihátráltam a dologból. Menekülj az ilyenekből, mert tudom, hogy jól esik az önbecsülésednek ez a különleges figyelem, udvarias, férfias bánásmód, DE! Ez nem normális egy felnőtt férfi részéről! Egy felnőtt férfi az felnőtt nőkhöz vonzódik, és igenis baj van vele... Ellentétben veled, teljesen meg lehet érteni a vonzalmat a te részedről, hiszen ez egy érett FÉRFI, akinek egzisztenciája van, tudja hogy bánjon veled, stb. Viszont ha egy tanácsot elfogadsz egy olyantól, aki pár évvel ezelőtt benne volt ebben a szituációban: ha nem tudsz édesanyád vagy édesapád elé állni, hogy ő a párom, akkor ne tedd.


Ezen felül ha mégis úgy döntesz, hogy belemész ebbe a veszélyes helyzetbe, milyen "kapcsolat" lenne? Folyton bújkálnátok, rejtegetnétek az egészet, az pedig nem lenne egészséges, nemde? Hiszen milyen jó kirakni instagramra vagy facebookra egy közös képet a szerelmeddel, vagy csak elmenni kézenfogva sétálni valahova, beülni egy kávéra-sütire... Erről mind lemaradnál a lebukás veszélye miatt.


Persze, izgalmas ez az egész, de tedd fel magadnak a kérdést. Megéri, hogy az első komoly kapcsolatod rossz élmény legyen? Vagy esetleg kirúgják miattad? Hogy hatalmasat csalódjanak benned a szüleid és a barátaid?

2017. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Hallottam már ilyen sztorit, ott a fickó megvárta, hogy a lány 18 legyen és végezzen, aztán összeházasodtak s jöttek a gyerekek. Szerintem nagyobb volt a korkülönbség.

Nem lett happyend, mivel a fiatal anya rájött, hogy ő még nem élt s lelépett mással, de évekig állítólag igen jól megvoltak.

De rengeteg ilyen eset van, ez már rég nem pedofília, mert nem vagy kicsi gyerek s elnézve a 16 éves lányokat én ugyan nem csodálkozom, ha egy fiatal férfinak megtetszik valamelyik, fizikailag már fejlett nők, más szempontból bizonyára nem. Kihasználni a helyzetet már más kérdés, elég kényes ügy. Ha nem futó kalandot akarnak, a legtisztább dolog várni.

2017. okt. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nincs apakompexusod -.- jajj már, inkább menj el pszhilogóshoz de tényleg.
2017. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Rengeteg primitív ember van ezen az oldalon... Ezek a kommentek sírba tesznek
2017. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3# Köszi a válaszod! Igazából ha összejönnénk, nem a szüleim lennének a legnagyobb problémáim. :)
2017. okt. 3. 16:42
 9/17 A kérdező kommentje:

4# Nagyon köszönöm a válaszod, főleg, hogy tapasztalatból írsz! Sajnálom, ha bármi negatív ért téged :(

Igazából úgy gondolom, hogy egy 24-25 éves férfi még nem férfi, csak korban. Nem egy olyan érettségi szinten vannak, mint egy felelősségteljes idősebb, valóban érett férfi - szerintem.

Igazából nem vagyok az a "közösségi hálón élem az életem" típus, de tökéletesen megértem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Nyilván nem lenne kellemes bújkálni, viszont - miután az érzéseimet elmúlasztani nem tudom, - az érzelmi "kielégülés", azaz már a tény, hogy kölcsönös a szerelem, s az, hogy támogat, velem van, elég lenne. De lehet naiv vagyok.

2017. okt. 3. 16:49
 10/17 A kérdező kommentje:

5# Nem tudom, szerintem egy 16 éves is lehet érett nő, s akár tapasztalt is (ezt nem szex terén értem). Nem hinném, hogy ő ezt kiakarná használni (a fizikai érettséget), mert szerintem akkor már rég lépett volna, hisz rengeteg alkalma volt, mikor kettesben voltunk véletlen.

De igen, lehet várnom/várnunk kéne...

Köszönöm válaszát!

2017. okt. 3. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!