Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet túltenni magad...

Hogy lehet túltenni magad azon, hogy a csoporttársaid végeznek, te meg ott leszel ki tudja meddig?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 04:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pedig 4-es jól mondja,a jövőm fontosabb mint,hogy elb_sszam.

Igen meghaltak a szülei de neki attól mèg tovàbb kell èpítenie èletèt.

Èn is csúsztam sajnos de èn egyetem mellett full time melóztam mentem,ezèrt,hogy tapasztalatot szerezzek.

Így èrdemes csúszni a munka adók lefossàk,hogy te mièrt csúsztàl,ha azèdt mert dolgoztàl akkor mèg előny is,a többi senkit nem èrdekel,old meg kèsz.

Ez egy ilyen vilàg,kapitalizmus van,az erősebb kutya b_szik.

2018. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hatos, úgy tudtam, hogy egy fszfej jogász vagy, csak azok ilyen öntelt tetűládák :D

Kérdező, szard le. Én egy évet csúszok, mert egy családtagom súlyos beteg lett és minden pénzre szükség volt, úgyhogy két állásban dolgoztam.

Le fogsz te is diplomázni, és senki nem kérdezi majd, hogy hány év alatt sikerült.

2018. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!