Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám túltenni magamat...

Hogyan tudnám túltenni magamat rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Volt egy interneten keresztül megismert barátnőm. 3 évig beszélgettünk a facebookon keresztül (bár ebből nagyon sok idő telt el úgy, hogy nem beszélgettünk). Az egyik nap váratlanul letiltott. 2-3 hónapig írkáltam neki egy másik facebookról, mert nagyon hiányzott (hiányzik). Aztán végre megkaptam a választ, hogy ő már nem szeretne semmit, mert az internetes barátságok hülyeségek. Minden ami az interneten történik. Szóval végleg, megszakítottuk a kapcsolatot, és gondolom már soha többet nem is fogunk beszélni. Én elfogadtam ezt az egészet, legalábbis próbálom, de még mindig nem tudok önfeledten boldog lenni, nem tudok nem sírni, mert egyszerűen hiányzik. Elakarom magammal hitetni, hogy nem, de nem olyan egyszerű. Ha eszembe jut, szeretnék egy "jó élményként" visszagondolni rá, sírás nélkül, de egyszerűen nem megy, és csak depizek egyfolytában. Hogyan tudnám magamat ezen túltenni? Nagyon rossz, hogy nem telik el úgy egy napom, hogy ne gondoljak rá, és ne küszködjek a könnyeimmel.



2017. nov. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Lány vagy?

Szerintem túl sokat láttál az egészbe. Énis sokat ismerkedtem az interneten, soha nem tudtam ragaszkodni senkihez úgy igazán és mindig szégyelltem, hogy random emberek társaságára volt szükségem, hogy validációt kapjak.


Az internetes barátságok hülyeségek, ez teljesen igaz. Amit csinálsz az csak egy pótcselekvés. Közös élmények nélkül egyébként, egy idő után nem is tudnál vele miről beszélgetni.

2017. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress mást, aki segít elfeledni a múltad
2017. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében a bárátok jönnek és mennek. Az internetes barátságnak nem sok értelme van, közös élmények hiányában előbb-utóbb nem lesz miről beszélni. Romantikus filmekben persze előfordul, hogy életetek végéig együtt lesztek, de az élet az más.
2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. Már 3x találkoztunk. Szerintem ezért nem tudom elviselni ezt az egészet. Egyszer nagyon sokáig nem beszéltünk (1 év), de azelőtt nem találkoztunk. Könnyű volt. Most nagyon nehéz..
2017. nov. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!