Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lettem így megszivatva xd?

Miért lettem így megszivatva xd?

Figyelt kérdés

Tesi órán net fit felmérés volt fekvőből és felülésből( fiúk és lányok együtt),és bemelegítés közben kicsit rosszalkodtam , meg egy másik lány is , azt így tesi tanár kitalálta hogy nekünk kötelezően egymást kell választanunk a felméréshez ( 1 ember csinálja a feladatot , egy meg számolja , hogy mennyit csinál a társa )

Ez a csaj amugy durván jól néz ki , azt így örültem is neki , hogy őt kaptam párnak

Azt még a felüléseknél annyira nem volt ezzel probléma , mert ott ugye ő is jobban látja ha nagyon nézem

De a fekvőknél már eléggé be voltam indulva xd , mert már 8-10 fekvő után remegtek a kezei , de azért 28at megcsinált , meg ugye cicagatyában volt meg a méretei persze meg stb eléggé tetszetős volt

Azt a baj azzal kezdődött , hogy én csak 26ot bírtam , azt a csaj meg még néhányan akik megtudták kicsit beszolgattak ,jo hát ez még el is menne

De aztán vki felhozta a témát nekem , hogy milyen volt a tesi óra . Folytatta azzal hogy nagyon áhítatosan néztem a csajt

Azt ez nem tudom mért ekkora probléma , de mindenki el kezdett ezzel foglalkozni , kicsit kiegészítgetve a történetet ,azt ez eljutott a csajig is , és később kiderült hogy a barátnőmig is

Most ekkora probléma ez xd ?


2018. jún. 3. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Vállald fel nyugodtan, ami történt, nem probléma.:)

Ők fújták fel, hadd fújják fel, ő dolguk.:)

2018. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Todboy ***** válasza:
100%

Kevesek húznak fel, de neked sikerült.

Ha ekkora görény vagy rohadtul nem érdemelsz barátnőt magad mellé.

2018. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
34%
Minden csoda három napig tart... Itt egyedül a 26 fekvőtámasz volt a ciki... 50-et azért illett volna...
2018. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16
2018. jún. 3. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján kb. 13-nak gondoltalak...

Neked nem kéne még barátnő.

2018. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!