Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány, akivel nagyon...

Van egy lány, akivel nagyon nem jövünk ki jól. Mit tegyek, hogy ne utáljam a "többit"?

Figyelt kérdés

Az osztályomban az egyik lánnyal nagyon enyhén fogalmazva nem vagyok jóban. (Legszívesebben belefojtana egy kanál vízbe, az érzés kölcsönös)

Viszont azt vettem észre, hogy amiért azt a lányt utálom, a hozzá hasonló embereket is kezdem kerülni, illetve negatívan állni hozzájuk.


Pl: A lánynak vörös a haja, akkor ha egy másik vörös hajú emberrel beszélek, akkor már alapból unottan állok hozzá, és rögtön antipatikusnak jelölöm meg.


De én ezt nem akarom! Mit tegyek, hogy ne vetítsem ki ártatlan emberekre, -akikkel lehet, hogy mellesleg nagyon jóban is lehetnék,- ennek a gonosz lánynak a rám irányuló szemétkedéseit? (Bullying)



2018. jún. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
De raersz istenem....takarodnal diakmunkara
2018. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, fogok menni, de jobb szeretném, ha a kérdésre válaszolnál. Valóban, lehet, hogy gyerekes, de nekem attól még fontos.
2018. jún. 3. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Pontosan mi a vita tárgya, mi miatt vagytok rosszba?
2018. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lányok vagyunk mindketten. Neki velem annyi a baja, hogy nem hagyom hogy irányítson (Pl: "Szólj ennek és ennek a tanárnak, hogy ne írjunk dogát", stb.), illetve nem igazán érdekel mások véleménye öltözködésileg, hajviseletileg, stb. Illetve nem igazán érdekel, hogy miként magyarázza, hogy a múlt pénteken épp miként ittak a barátnőivel.

Nekem vele szimplán annyi a bajom, hogy folyamatosan vihog órákon, beüvölti az életét a világba, és elvárja, hogy mindenki vele foglalkozzon, pedig erre nekem semmi szükségem. Pletykákat terjeszt rólam, amik nem igazak, és belekotnyeleskedik a magánéletembe.

(S lám a poén, most is vele foglalkozom, azon szerencsétlen eset okán, hogy ezt az utálatot kivetítem másokra is.)


Ellenem, egyébként azt szokta felhozni, hogy "lenézem és lekezelem" őt. (Ez nem teljesen igaz, de valljuk be, nehéz valakit komolyan venni, azután, hogy több percen át hirdette, hogy 3x7=15... Szegénykém nem a legokosabb teremtés... mondjuk, az is lehet, hogy én vagyok az ostoba, hiszen mint eshetőség mindig fenn áll)

2018. jún. 3. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy addig nem ítélsz meg senkit, amíg legalább pár szót nem váltottál vele vagy meg nem ismerted. Nem mondhatsz senkire egy rossz szót sem csak azért, mert hasonlít erre a csajra. Mindenki megérdemel egy esélyt.
2018. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!