Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az h minden okom...

Miért van az h minden okom meglenne rá h utáljam az anyámat mégse megy?

Figyelt kérdés
Minden a tesoim születésétől kezdődött. Ne értsetek félre nem őket hibáztatom mert nagyon szeretem őket. De azóta van az h anyám folyton azt érezteti velem h semmit se érek. Ma 20 éves vagyok és folyamatosan veszekedek az anyámmal. Bocsánat inkább ő akar folyton velem.. mindenbe beleköt. Az életembe is. Mit viseljek, hogyan éljek, mit gondoljak. A másik meg h folyton megaláz. Itthon nagy medvének, hájaskának, tramplinak, tankarankának hív. Hozzá teszem nem mondanám magamat hájasnak teljesen normális súlyom van csak annyi h hasra jobban tudok hízni. De folyton azt kapom tőle h ő bezzeg alig volt 60kg mikor velem terhes volt én mégis ilyen ocsmány vagyok. Mind1 mit veszek fel azt mondja ronda vagyok nem tudok öltözködni se inkább egy zsák kéne a fejemre. Ami a legrosszabb h mindezek ellenére néha tud kedves lenni mintha szeretne. De már egyáltalán nem érzem h a lánya lennék. Jelenleg albérletre gyűjtök suli mellett is. De miért van ez h ilyen velem? Egy anya hogyan tud így viselkedni és miért csak velem? Az önbizalmam már a béka feneke alatt van. 20/L

2017. szept. 29. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akikkel nem lehet egy házban élni.

Mondjak h ne törödj vele , ne provokáld , de sajnos itt arról van szó h az ilyet nem kell provokálni mert folyton kötekedik a semmiért

2017. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,hogy ezt mondom de anyád nem normális..

Én is anya vagyok igaz fiam van,de sosem lennék képes ilyet mondani a gyerekemre.

Nem szégyelli magát?

Nem lehet,hogy féltékeny rád? A fiatalságodra?

Egyszerűen ötletem sincs miért ,hogy tud egy anya ilyen lenni..

Lépj le minél előbb ebből a mérgező környezetből.

És ne hagyd,hogy a szavaival megmérgezzen.

Legyél erős-

2017. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 scsillag82 válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, mondd el neki hogy mit érzel. Hogy Neked ez fáj stb. Egy anyának a gyereke a mindene. . Nekem is van egy pici lányom, és soha soha nem.bántanám, mindentől negvédeném.
2017. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Millioszor próbáltam beszélni vele erről. Akkor is támad rögtön és mondja a negatív dolgokat rám. Volt h mondta azt is ha nem tetszik valami el lehet takarodni otthonról. Jelenleg ez is van tervben. Gyűjtöm a pénzt éppen. Csak nehéz suli mellett. Egyenlőre probálok minnél kevesebbett itthon lenni
2017. szept. 29. 13:24
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell utalnod, az nem old meg semmit. Amint lehet menj el otthonrol, amugy meg ignoraljad. Azt pedig elhiszem hogy nagyon faj, ez nem olyan dolog amit el lehet fogadni, nekem sem ment. Az en anyam is ilyen volt.
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, hogy így bánik veled. Egy anyának sosem lenne szabad ilyeneket mondania. Nem veled van a baj. Nem hiszem, hogy bármit tudnál tenni, hogy megváltozzon, ha magától ilyen bolond. Egyes emberek ilyennek születnek, vagy az életben szerzett tapasztalataik ilyenné teszik őket. De nem a te dolgot kitalálni az okát, vagy megpróbálni megváltoztatni. Lépj le, amint tudsz. Sok erőt és kitartást.
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
Kizartanak tartom hogy anyad leocsmanyozott. Tipikus tini tulzasok. Tudom 20 eves vagy. De hidd el 10 ev mulva neked is tinik lesznek a 20-asok :D
2017. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium?
2017. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez volt a helyzet. Kiskorom óta kaptam,hogy csúnya vagyok, dagadt vagyok(Akkor 184 cm 62 kiló voltam, most 70.kg vagyok), hülye vagyok. (De engem emelett vert is.) Egyke vagyok. Apukám 14 éves koromban lelépett külföldre dolgozni, sokkal rosszabb lett a helyzet, minden miatt én voltam a sz@r. 18 évesen (2015. augusztusában lett egy párom) Utolsó gimis évemben egy szeptemberi napon verekedett, veszekedett velem, megpróbáltam öngyilkos lenni, de idő előtt rám találtak,és megúsztam egy gyomormosással. Még azon a héten kiderült az osztályomban, és eljutott az ofőhöz is, aki intézkedett, így vasárnaptól már kollégista voltam. Hétvégén nem mentem haza, hanem a páromhoz, onnan vissza koleszba. Így ment hónapokig, aztán anyám bocsánatot kért, de akkor már megbeszéltük párommal, hogy összeköltözünk.(Párom kelet Magyarországról jött dolgozni ide, ahol én élek)

Szóval 2016.május elsején összeköltöztünk.(+Anyám elköltözött Németországba) Azóta csodálatos az életem,bár vannak kisebb súrlódások, mégis kiegyensúlyozott, harmonikus, és boldog életem van. Mosok,főzök,takarítok,tanulok,édesapám támogat minket egyelőre, plusz ugye a párom fizetéséből élünk. Pont ma 2 éve, és 1 hónapja vagyunk együtt.

Az én tapasztalatom az,hogy bármit mondok, bárhogy szólok/jelzem anyámnak,hogy nekem ez rosszul esik, neki nem számít. Ezért nem is töröm magam, már nem érdekel. Amit tanácsolni tudok, hogy légy erős, bírd ki fogszorítva, ne vedd magadra amiket mondd, és gyűjtögess. Hidd el, minden rossz után jön valami jó. Legalább ha majd saját családod lesz, te sosem teszed ezt a saját gyerekeiddel, mert tudod, hogy milyen érzés. Én legalábbis így vagyok vele.

Kitartást.

20/L

2017. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok (#9)

Hozzátenném, hogy én sem utálom anyukámat, és megtudtam neki bocsátani. Csak jót tesz nekünk a távolság. Normalizálódott a kapcsolatunk, 4 havonta tudunk találkozni 1-1 hétre, ilyenkor azért próbál nem veszekedni velem..

2017. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!