Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 19 évesen ez milyen eredmény?

19 évesen ez milyen eredmény?

Figyelt kérdés

Üdv!

Hamarosan lesz egy általános iskolai osztálytalálkozó féle. Kicsit aggódom, hogy talán nem tartok ott ahol kéne.

Például sok volt osztálytársam már dolgozik, autót vettek, stb.

Van aki már megházasodott és gyereket szült, mondjuk szerintem ez kicsit korai, de jól mutatja, hogy én például egy ideje szingliként vagyok, (nem szeretem ezt a szót, de attól még így van:D).

Jogsim ugyan van már, de autó még nagyon messze van (elsőre is valami jobbat szeretnék venni, az meg ugye nem olcsó).

Az egyedüli eredmény talán, hogy leérettségiztem és most az egyetemen próbálok teljesíteni.

Az osztálytársak nagy része egy évvel idősebb, de ez nem kellene, hogy számítson, hisz évvesztesek ezért nagyjából egyszerre végzünk a sulikban.


Tehát pénzügyileg sehol nem vagyok (a szüleim igen, de abban nekem semmi munkám nincs, szóval nem az én érdemem), párkapcsolat terén szintén nem vagyok sehol, egyedül annyi, hogy ezeket rálehet fogni az egyetemre.


Szóval tartok attól, hogy a többség megjelenik autóval, esetleg a párjával, én meg odamegyek egyedül busszal vagy gyalog.

Mit gondoltok ez mennyire gáz/nem gáz ennyi idősen?

19/F



2018. jún. 12. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Valamint néhány helyről hallottam, hogy az osztálytalálkozók nagyon sokszor arról szólnak, hogy mindenki próbálja megmutatni mennyire bejött az élet.

Valaki úgy, hogy milyen gazdag lett, valaki pedig úgy, hogy milyen szép gyerekei és tökéletes családja van.

Tehát mástól is hallottam, ezt az "osztálytalálkozón versengés" dolgot.

2018. jún. 12. 23:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Egyet tudsz tenni: Túlélni. Ha valóban így van, akkor nem te számítasz, hanem ők saját maguknak, így nem is kell velük foglalkoznod, mert valójában nem te érdeklekled őket, hanem csak ők magukat. Így gyorsan kibírod azt a pár órát és többet nem kell menned. De így látatlanba is merem állítani, hogy biztos lesz egy-két olyan személy, aki nem így gondolkozik. Meg nyilván mindenki változik, ne görcsölj rá. Te is vagy "ugyanolyan" értékes, mint ők. Milyen szakon tanulsz?
2018. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hogy lennél már lemaradva?? Korosztályomban mindeki, így van ahogy te. Akiknek gyereke van meg autója az meg vagy cigány vagy gazdag szülők vagy a 2 kombinációja.
2018. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pontos szakot nem írnám le, műszaki területen tanulok.

Én is látom, hogy a többség valahol itt tart, csak vannak azért kiugró kivételek.

Akinek gyereke van a volt osztályból, ő mondjuk pont magyar, de tényleg nem jellemző ennyi idősen.

2018. jún. 16. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!