Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy csaj naponta akár 10x...

Ha egy csaj naponta akár 10x is rámköszön akkor az fogyi /szórakozik /belém van zúgva?

Figyelt kérdés

Ha a sulimban egy csaj (nem egy osztály) akárhányszor meglát a folyosón rámköszön, de ha naponta 10x találkozunk akkor 10x egy nap, akkor az

a) belém van zúgva

b) szórakozik

c) fogyatékos?



Mindig szélesen elmosolyodik ha meglát és köszön Szia XX! És ezt naponta 10x akár ha 10x találkozunk. Ha szünet elején is találkozunk, meg a szünet végén is, akkor 10 percen belül 2x köszön.


??? Melyik a-b-c?

Mondanám hogy a) de egyszerűen nem tudom komolyan venni ezt a viselkedést, így akkor marad a b) vagy c) de mivel ez egy normál suli így a c) is kizárva, akkor marad a b)

Nem?


2018. jún. 16. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
csak szivat
2018. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na de amikor látja hogy ez a viselkedés most már hónapok óta se vált ki semmit belőlem (visszaköszönök vagy még azt se) akkor nem jön be ez a szívatás ezt nem látja?
2018. jún. 16. 16:03
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg beléd van zúgva és így akarja a tudomáspdra hozni. Neked tetszik?
2018. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el valahova randizni, végre lesz csajod.
2018. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy szórakozó fogyatékos, aki beléd van zúgva. Egy igazi love story kezdete!
2018. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Hivd el valahova randizni, végre lesz csajod."


És honnan tudod hogy a) most nincs b) akarom hogy legyen?

Hm?

2018. jún. 16. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen csak idióta. Ha tetszenél neki, akkor azt mondaná.
2018. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ha tetszenél neki, akkor azt mondaná."


Ezzel azért vitatkoznék, ilyet így natúrban hogy "te tetszel nekem" még soha senki nem mondott nekem és én se mondtam még ilyet senkinek még annak se aki tényleg tetszett.....

2018. jún. 18. 09:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek idióták! Nem az igazat mondják, de elvárják, hogy a másiknak leessen, hogy mire is gondol valójában.
2018. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Azért, mert az emberek idióták!"


Na ne... képzeld el azt a világot ahol egyből azzal indítok hogy na dugjunk.


mert mit akar mindkét fél végső soron minden kitérőt udvarlást stb mellőzve? ezt.

Akkor nyissunk ezzel rögtön nemde?



meg reggel se hazudjak jó reggelt a tanáromnak hanem mondjam neki: na te állat húzzál a bús f**---szba mert felrúglak---mert egy hétfő reggel kb ezt gondolom ...


ugye így kell ezt csinálni?

2018. jún. 18. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!