Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy csaj naponta akár 10x...

Ha egy csaj naponta akár 10x is rámköszön akkor az fogyi /szórakozik /belém van zúgva?

Figyelt kérdés

Ha a sulimban egy csaj (nem egy osztály) akárhányszor meglát a folyosón rámköszön, de ha naponta 10x találkozunk akkor 10x egy nap, akkor az

a) belém van zúgva

b) szórakozik

c) fogyatékos?



Mindig szélesen elmosolyodik ha meglát és köszön Szia XX! És ezt naponta 10x akár ha 10x találkozunk. Ha szünet elején is találkozunk, meg a szünet végén is, akkor 10 percen belül 2x köszön.


??? Melyik a-b-c?

Mondanám hogy a) de egyszerűen nem tudom komolyan venni ezt a viselkedést, így akkor marad a b) vagy c) de mivel ez egy normál suli így a c) is kizárva, akkor marad a b)

Nem?


2018. jún. 16. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is van, hogy napi 10x köszönök, mert nem vagyok igazán szociális típus, és nem tudom, hogyha épp elmegyek mellette, akkor mit kéne csinálnom. Egy csomószor sértettem már meg embereket, úgy hogy nem is tudom, hogy mit tettem.

Biccentsek? Menjek el szótlanul?

Fogalmam sincs, mondom, introvertált vagyok.

Tehát inkább köszönök akár 30-szor, és nézzen hülyének, így legalább biztosan nem sértem meg, és nem lesz semmilyen konfliktus.


PS: Nem lehet hogy én vagyok az a "fogyatékos"? XD

2018. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"r, és nézzen hülyének,"


Kicsit túlértékeled magad.... ha ezt gondolod. Tudod egyébként milyen magasról szarom le hogy köszönsz-e nekem? (mist te vagy a csaj) hát ha nem köszönnél azt se venném észre hogy a világon vagy!

Nem sértődnék én meg hogy nem köszönsz leszarnám észre se venném, az se érdekel élsz-e vagy halsz.

De ezzel a szarakodással felhívod a figyelmet magadra de miért? Fel nem fogom.

2018. jún. 18. 21:28
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hiszek sokat magamról, szimplán csak próbálok nem megsérteni másokat, mivel alapból, hogy mi a sértés és mi nem, azt én nem érzem. (+ mindenkinél más a sértő)

Meg van, hogy elfelejtem, hogy valakivel találkoztam már (annak mondjuk nem 10x köszönök, max 2-szer, annyira feledékeny azért én sem vagyok), akiknek meg napi 10x köszönök, az meg nem szokta magára venni, mert azok tudják, hogy ilyen vagyok.


Egyébként pedig én vagyok nagyra magammal?! XD


Mert ha valaki egy nap többször rádköszön az biztosan téged idegesít (hisz mily fontos vagy), beléd van zúgva (mert ugye szuperjóképű is), vagy fogyatékos (végülis, ha nem az előző kettő az indok, akkor csak ez maradhatott, mivel csupán egy fogyatékos nem veszi észre az előző két értéked).

Az tuti nincs, hogy csak ilyen a stílusa, vagy ez a heppje... XD


PS: Amúgy nyugi, a stílusod alapján tuti nem ismerjük egymást, nekem nincs ilyen lekezelő fiú ismerősöm, hála az égnek.

Sajnálom szegény csajt, ha rajtad akadt meg a szeme.


PS2: Ha meg heccnek szánta, akkor remekül sikerült, tekintettel arra, hogy mennyit foglalkozol vele. XD

Nekem is vannak fura szokású ismerőseim, de hiába bosszant bármelyik is, soha nem szánnék rá ennyi időt.

2018. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Az tuti nincs, hogy csak ilyen a stílusa, vagy ez a heppje... XD"



ÖÖÖÖÖÖ józan paraszti ésszel kérdezem.

Akkor az összes többi embernek miért nem köszön napjában 100x?

Hm?

Mert ha így tenne akkor kb be se jutna az épületbe elakadna a köszönéseknél többre ideje se lenne.

Csak józan paraszti ész.

2018. jún. 19. 21:31
 15/17 A kérdező kommentje:

"Mert ha valaki egy nap többször rádköszön az biztosan téged idegesít (hisz mily fontos vagy), beléd van zúgva (mert ugye szuperjóképű is), vagy fogyatékos



Egyébként igen. Ezt a hármat tudom elképzelni ahogy már auz elején le is írtam.

a) belém van zúgva

b) szórakozik

c) kettyós

d) el se tudok mást képzelni


....

igen, így van.

2018. jún. 19. 21:32
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, semmi lehetőség nem tetszik neked, nagyon látni hogy végül arra akarsz kilyukadni, hogy a csaj beléd van zúgva. Amúgy elképesztően idegesítő stílusod lehet, már ne is haragudj. Honnan tudnánk mi egyáltalán? Nem mi látjuk a lányt. Mondjuk az is szép ahogy beszélsz róla.
2018. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindegy itt a nyári szünet most szeptemberig a téma ad acta.
2018. jún. 21. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!