Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen az egyetemen a ‘kozosse...

Milyen az egyetemen a ‘kozossegi elet’?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Kaposváron nem létezik ilyen. Vagyis Művkaron lehet van, mert az bent van a városban, de az egyetem többi részén-ami elővárosban/falun van, ott biztosan nincs. Bulikák unalmasak, 3-4 hetente van csak, max egy koligrillezés jön össze évente, meg itt is vannak egyetemi napok és gólyabál, ami csak a vedelésről szól. Ezen kívül semmi sincs. Koleszosok mennek át egymás szobáiba piálni. Ha akarsz valami közösségi életet, azt neked kell szervezned, kb. Szóval bejár az ember órákra, max büfézik egyett szünetben a társakkal, azt csá. A többi felejthető.


Pécsen picit jobb, ott szervezettebb, nagyobb a tömeg, és lelkesebbek is az emberek. Meg ott kolis voltam én is. Maga a város is kétszer akkora, az élet pedig legalább 4-szer bulisabb.

2018. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!