Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az miért baj valakinek egyetem...

Az miért baj valakinek egyetemen, hogy én a múlt félévi tárgyat, most veszem fel. Egyáltalán mi köze van bárkinek is hozzá?

Figyelt kérdés

Óraütközés miatt nem tudtam rá bejárni, ezért nem kaptam aláírást... Most meg elindították megint, én meg felvettem.

Tegnap volt egy iskolai program, amin néhány a diákokkal együtt engem beszéltek ki. Szakkollégium vagy valami ilyesmi.

Rajtam gúnyolódtak, hogy ez a marha péntekenként is bejár, ahogy rajtam kivül még 20-an...

Ma meg visszahallottam. Hogy ez bárkinek akkora szenzáció lett volna. Hogy húha ez még ezt se teljesítette... Az meg mindennek a legalja, hogy a titkárnők nézegetik az órarendem és beszélnek ki.


Azt hittem nem óvodába iratkoztam be, de tévedtem. Rohadtul senkinek semmi köze hozzá.


2018. márc. 28. 18:16
 1/8 Skaiiripa ***** válasza:
Tényleg nagyon ovis dolog, pont ez lenne a lényeg az egyetemen, hogy ilyeneken nem akadunk fent. Mennyi embernek vannak már rosszabb csúszásai is. Ne is foglalkozz vele.
2018. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma sírva jöttem haza...

Mert nem csak ez volt. Hanem egy titkárnőneknaz is a baj, hogy iskolába jàrok...

2018. márc. 28. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ma egy pénztáros, elkezdte az erzsébet utalványainkat lehúzni, de mivel a gép csak élelmiszerre fogadja el, a 6. darab 2000-es utalványt törölte a gépből, majd kért kp-t. Persze a kezében maradt a 6db erzsó utalvány. Nekem kellett szólni, hogy egy még a kezében van!


Aztán egy bocsánatkérés nélkül, fapofával, fájó szívvel visszaadta...


Az emberek megvannak kergülve!


Főleg ha humán irányultságú suliba jársz (uncsitesóm is ki van borulva, egészségügyi bsc, tesóm felesége elte magyar szak, és totál hibbantak az ilyen suliba az emberek (diákok tanárok egyaránt).


Nkm műszaki irányon (bsc) nem volt gond, kibeszélés, ha csúsztam, sőt még megkérdezték a srácok, hogy tanulunk-e együtt?

2018. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem a saját hibámból nincs meg, hanem csesztek rendesen megcsinàlni az órarendet... :(

Arról nem veszélve, hogy ehhez bárkinek rajtam kivül nincs köze. Mégcsak egy titkárnőnek se... Mert nyelvből még nem bukott senki... Undorító m9cskok.

Gyűlölöm ezt az iskolát.

Ezek szerint a titkárnő làtja a jegyeimet és az órarendemet is?

2018. márc. 28. 19:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg sem buktam belőle.
2018. márc. 28. 19:26
 6/8 Skaiiripa ***** válasza:
Jézusom, kérdező, ne hagyd hogy ennyire elrontsák a kedved és hatással legyenek rád. Nem miattuk jársz oda. Ez tényleg az ő szégyenük, hogy nincs mivel foglalkozni. Be kell venni a lexarom tablettát, mert abszolút senkinek semmi köze hozzá, mikor csinálod meg azt a tárgyat. :)
2018. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában minden iskolai dolgozó aki számítógépen dolgozik, vagy köze van a neptunhoz, rálát mindenre.

A magyarok meg unatkoznak, annyira kevés a munkájuk, ezért másokon csámcsognak. :)


Amúgy nekem sem a saját hibámból nem lett meg, én korrepetáltam a diáktársaimat az első zh időszak előtt, mindegyiknek meglett az első menet, csak nekem nem.

Mert a tanár olyat kérdezett, amit nem adott le órán. :)


Ezt szóvátettem, majd jött az indok, hogy egy órán nem voltam, és lehet ott hangzott el. (sajnos nem, mert az órai jegyzetet mindig elkértem a diáktársaimtól)


Persze a rektorhelyettessel nem fogok veszekedni, hogy szenilishül.e, viszont nem volt már több lehetőség abban a félévben vizsgázni...


Maradt a következő félév. Csak felvettem a tárgyat, bementem zh-ra, és meglett, már készülve a kimaradt anyagrésszel is (persze nem azt kérdezte).


Szóval a szemétség határtalan, ne keseredj el, ha ilyen emberekkel találkozol, ilyen az ÉLET!


Nem sok embert becsülök, pont ezért...


Jah, amúgy én azzal érveltem, ha valaki rákérdezett, hogy mért nem lett meg (viccelődve érdeklődve):

Annyira tetszett az óra, még be akarok járni jövőre is! :D


Aztán amikor még jobban megaláztam magam, akkor gyorsan elszóltam magam:

Kell a soron következő zh-ra a zanzásított tananyagom? (mindenki az én puskámat használta a suliba)

Persze hirtelen elkezdett ismét tisztelni, és nem nevetni...


Mocsok egy világ, néha ki is hagytam pár oldalt a tovább küldött file-ból. :)


Csak azok kapták meg a teljeset, akik soha nem viccelődtek. :D


Visszanyalt a fagyi. :D

ui.: Én is szemét vagyok, tudom! :D

2018. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-osnak nagyon igaza van. Es mit csinalnak akkor amikor valaki ossze vissza csusztatja az orait? Szornyethalnak? :D rohejes.

En az allmvizsgaimat osztottam el 2 évre pl. Pont leszartam ki mit gondol :D. Ma mar egy diplomas ember vagyok es utolag ha valaki akkor azon hoborgott mekkora gaz ez a csuszas, hol erdekel, konyorgom? Mivel sikeres vagyok a munkamban sikerult azt is megtapasztalnom, hogy azok akik viszont sikertelenek, na azok akadnak fenn minden hulyesegen.

Ezek az emberek, jelzem, boldogtalanok. Masok problemain csamcsognak hogy nekik konnyebb legyen... ez pszichologia... ergo, nem sirnod kene miattuk, hanem igazabol sajnalnod... ha igazan atlatnad az emberi faj tulajdonsagait, hamar rajonnel nincs olyan hoy rossz ember, max csak buta es szerencsetlen. ;)

2018. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!