Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kötelesek évvégén visszaadni...

Kötelesek évvégén visszaadni a cigarettámat?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember 2. hetében az egyik ügyeletes tanár észrevette a cigarettám majd elvette, odaadta az osztályfőnöknek.Anyukám bement az iskolába majd azt mondta neki az osztályfőnök hogy visszaadom neki csak kérnie kell.Kétszer kértem tőle, amikor elsőnek elkértem ennyi volt a válasza hogy "Az igazgatótól?Részeg vagy"?

Majd másodjára 15.én utolsó tanítási napon megkédeztem tőle hogy mikor kaphatom vissza majd azt felelte hogy soha.

Kötelesek évvégén visszaadni vagy mondjak le róla?

És még annyi hogy az igazgatótól próbáljam visszakérni?



2018. jún. 28. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire rá vagy szorulva 1 doboz cigire?
2018. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Miből volt az a cigaretta, aranyozott volt a filter vagy mi?
2018. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ne haragudj, de ma nekem ez a nap kérdése.:)) Köteles-e? Nem tudom! :D Mindenesetre jót nevettem. Tavaly szeptember óta tudod milyen az a cigi megbontva, ha egyáltalán megvan még valahol? Mint a méreg, olyan erős. Inkább ne akard elszívni.

2018. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom füves volt.
2018. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem. :D

De szerintem az amúgy sincs már meg, valószínűleg odaadták valamelyik dohányzó kollégának.

De 9 hónap után tényleg elég erős lenne már, hagyd a fenébe.

2018. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez már full nikotinizmus...
2018. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
34%

Nem kell cigizni aztán nem veszik el bunkókám.

Régen ha ezt megpróbáltad volna akkor pofont kaptál volna a tanártól, hogy a fal adja a másikat.

És mi az, hogy köteles? Édesem neked van kötelességed, nem neki, persze tudom, hogy a mai fiatalok csak a jogaikat ismerik.

2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Komolyan 1 doboz cigi???
2018. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Elvben köteles visszaafni, hiszen az a jogos tulajdonod. De szerintem hagyd a francba már.


(Bár én anyukád helyében visszavettem volna, mert olyan nincs, hogy a SZÜLŐNEK nem adja vissza a tanár... persze a házirendet és a jogszabályt is olvassátok át, hátha találtok erre valamit)

2018. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!