Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagáltatok volna?

Hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársnőmnek kölcsön adtam egy két részes fürdőruhámat. Most két hét eltelte után hozta vissza, mert rákérdeztem eredetileg csak egy alkalomra adtam oda 1-2 napra (Egyébként nem arról van szó,hogy szegények, nálunk sokkal jobb anyagi körülmények között élnek, minden évben Horvátországban nyaralnak) Szóval csak megtetszett neki, pink a felső pánt nélküli, semmi extra, de neki tetszett. Na szóval a bugyi belső része foltos...Kérdőre vontam, hogy illett volna kimosni (egyébként kitűnő tanuló) Erre azt mondja, hogy nem ő "koszolta" össze, hanem egy harmadik osztálytársunk, hát ezen nagyon felkaptam a vizet. Oké, nála maradt elfelejtkezett róla ezt még lenyelem, foltos már nem, de az hogy az engedélyem nélkül még egy harmadik embernek is oda adta ezt már nagyon nagy bunkóságnak tartom. Elmondtam neki, hogy az engedélyem nélkül, hogy merte oda adni egy harmadik személynek, és még ő volt kiakadva...
2018. júl. 13. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen saját dolgot ne adj kölcsön , pénzt főleg ne . Amikor vissza kell adni akkor kifogások jönnek és részletre lassan törleszt a tetű mikor tőled egyben kapta meg . Folyton járhatsz utánuk . Könnyelműek az emberek ostobák korlátozottak aljasok rátarti bolondok , mindegy honnan jött hogy miként miből él ... Intim cuccot sem sem ékszert , barátot sem mert most ez már rég divat .
2018. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alapszabály: Akkor adj valamit kölcsön, ha arról a dologról már lemondtál, és nem várod vissza. Mivel iskolás vagy, még nem tapasztaltad meg, de ez volt az első lecke.

Szerintem ruhadarab kölcsönadása nem egy óriási bunkóság, mondjuk abban igazad van, hogy kimoshatta volna. De már fölösleges rajta háborogni. Az a lényeg, hogy ha nem muszáj, ne adj kölcsön semmit.

2018. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Hogy képes bárki kölcsönadni és felvenni fehérneműt/fürdőruhát...
2018. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány, de ha lány vagy sosem jártál még úgy, hogy valaki kölcsön ad úszódresszt? Ez sincs másképpen. Ha úszni jársz, akkor ez megesik. Én is kaptam már kölcsön úszóruhát, az edzőtől. (Azt nem tudom, hogy az ővé volt-e vagy, vagy direkt ilyen alkalomra tart magánál, nem is érdekel. Tisztán vettem fel és kimosva adtam vissza már másnap, nem két hét múlva koszosan, de mondjuk ki szarosan!, és nem úgy hogy még másnak is oda adtam,... ez undorító, igénytelen és baromi tiszteletlen velem szemben szerintem! Ha elnézést kér, akkor nem pattogtam volna, de, mint mondtam még neki állt feljebb, még ő volt kiakadva... Nem gondoltam, hogy egy ELTE-re készülő lány ennyire suttyó...


Mindegy, köszi a válaszokat, most már kiírtam magamból. Ezek után

ennek a lánynak soha a büdös életbe nem adok semmit, és minden kapcsolatot leminimanizálok vele kapcsolatban.


Kösz még egyszer, relax van most már :)

2018. júl. 13. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg bugyikat adtok kölcsön egymásnak? Ez durva. Nagyon, nagyon... De a kedvenc részem az, hogy "Kérdőre vontam, hogy illett volna kimosni (egyébként kitűnő tanuló)" :D Kész vagyok...
2018. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy reagáltam volna én is kikértem volna,hogy másnak adja azt a dolgot,amit csak neki adtam. Ráadásul &arosan adta vissza phúúj de igénytelen,gusztustalan lány lehet. Kimosattam volna vele.Aztán ennyi többet nem foglalkoznék vele átnéznék rajta,aztán ha esetleg szemétkedne, az osztály előtt lejáratnám hogy jobban tenné ha inkább tisztálkodásával foglalkozna stb stb. Vond le a tanulságot
2018. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ő volt, és csak ráfogta a másik lányra? Ha igen, ha nem, természetesen modortalanság így visszaadni valamit. Csodálom, hogy magától nem jutott eszébe kimosni, én szégyellném magam a helyében. Szerintem oda kellene állni elé és szembesíteni a helyzettel.
2018. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!