Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is sok kamaszkorú...

Szerintetek is sok kamaszkorú diák túl sokat használja a technológiai eszközöket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Manapság mindenki túl sokat használja.Max a tizenéveseknél szembetűnőbb.
2018. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem is az lenne a gond, hogy mennyit használják, hanem hogy mire. Játék, facebook, tinder, insta, snapchat...

Vannak azért olyan játékok-alkalmazások, amik hasznosak, kreatívak, fejlesztenek is, akár pl nyelvtudásban, de a legritkább az ilyenek használata.

2018. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom "technikaira" gondoltok, de mindegy.
2018. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én kamasz diákként írom, hogy a többség sajna igen. Pl elég kellemetlen látni, hogy ott egy társaság és a fele a mobilját nyomkodja, ahelyett, hogy egymással beszélgetnének.
2018. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a másodikkal. Ezek a dolgok olyan hatalmat adnak a kezünkbe, amikért a múlt generációi összetették volna a kezüket: információszerzés, önfejlesztés, egyéb tevékenységeink megkönnyítése. A probléma az, hogy mindenki butaságokra használja, nem uralja kellőképp a készülékét, inkább az uralja őt, mint azt mondani szokás.
2018. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

El tudom képzelni, hogy régen mikor még az újság volt a nagy divat, akkor a tévére mondták, hogy túl sok lesz. Sajnos/nem sajnos a technológia beépül az ember életébe, így vagy úgy.

Bár nem vagyok nagy közösségi média függő, de én megértem, hogy miért használják.

Az meg, hogy sokat használják? Úgy vélem, hogy ha nem lenne ez, akkor se csinálna senki se sokkal több produktívabb dolgot, úgyhogy igazából mindegy. Mindenkinek más a fontos.

2018. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok már huszonéves se, de annyira unalmas, hogy mindennel csak tanulni, fejlődni, önmagamat megismerni kéne, ha csak akarom bámulni ki a fejemből, már erkölcsileg szar ember vagyok.
2018. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ahelyett, hogy beszélgetne a szüleivel, stb.
2018. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!