Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanévnyitón milyen okokból...

Tanévnyitón milyen okokból adnak a diákoknak oklevelet?

Figyelt kérdés
Azért adhatnak mert valakinek van 1 tantárgyból dicsérete mert csak ötösöket kapott, vagy azért még nem? Vagy csak kitünő eredmény esetén?

2018. júl. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden évben dicséretes 5-ös voltam németből, mégse kaptam soha semmit :D Nálunk azok kaptak, akik minden, vagy szinte minden tantárgyból kitűnők voltak.
2018. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Tanévnyitón nem szoktak, tanévzárón azoknak adtak akik kitűnők lettek vagy országos versenyeket nyertek.
2018. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanévnyitón nem igazán szokás, nálunk max. olyan volt, hogy elfelejtették/nem tudták átadni előző év végén és akkor pótolták. Inkább tanévzárón szoktak jutalmat osztogatni. Nálunk tanulmányi eredményért (kitűnő év végi), közösségi munkáért (pl. részt vesz és segít a sulis rendezvényeken, az osztályközösségen belül végez aktív munkát, önkénteskedik) és versenyeredményért (sport, tanulmányi, művészet stb.) lehetett kapni. Azért nem adtak, ha egy tárgyból kitűnő volt valaki, csak akkor, ha minden tárgyból megvolt az ötös. Általában oklevelet és jutalomkönyvet, de a ballagók között emlékplakettet is ki szokott osztani az igazgató. Viszont ez sulitól függ, hogy hol mi a szokás.
2018. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Tanévnyitón max azt tudom elképzelni, hogy valaki nyáron olyan (pl sport)eredményt ért el, amit mindenképpen érdemes kiemelni.


A tanulmányi eredményeket tanév végén, évzárón jutalmazzák.

2018. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!