Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen esetben mi lenne a...

Ilyen esetben mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kezdeném ezt az egészet az elejéről. Van egy srác, aki egyébként az osztálytársam is egyben, akinek az volt az elfoglaltsága, hogy engen szekált. Pl. elkezdte azt terjeszteni rólam, hogy k***va vagyok. Ez az egész onnan indult, hogy a srác elkezdett velem flörtölni és akkor még annyira nem ismertem, szóval nem gondoltam, hogy ő ilyen. A lényeg, hogy elhitette velem, hogy járunk. Aztán az egyik haverja direkt csinált arról egy képet, amikor a srác megcsókolt és el kezdte terjeszteni azt a kitalációt, hogy le is feküdtünk, holott ez nem igaz. Úgyhogy megmaradtam nekik ebben a képben és még a legmorbidabb szituációból is viccet csináltak, hogy mekkora r...anc vagyok. De olyan is történt, hogy jött egy új lány és kérdezett minket, hogy X meg Y merre van, és a srác mondta, hogy megmutatja neki. Én már előre láttam, hogy csak szivatni akarja, úgyhogy mondtam, hogy majd megmutatom én, a srác erre mondta, hogy ri....andok ne csináljanak inkább semmit. A srác rámutatott egy random teremre és mondta, hogy most ott kell lennie, a csaj kérdezte, miért nincs bent senki, mire a srác mondta, hogy turi csak késnek. Erre a srác becsukta az ajtót és elétett pár dolgot, hogy ne tudjon kijönni.

Nem olyan rég lett barátnője, aki mundenféle megalázó képet szerkesztgetett rólam, és elküldte az ismerőseimnek stb.


Szóval lényegében ilyen volt a “kapcsolatom” ezzel a sráccal. Most meg tegnap este írt, hogy a szüleivel eléggé összeveszett, meg konkrétan elege van, hogy ölik egymást és a barátaihoz nem akart menni, mert nem akarja, hogy tudjanak róla, a barátnőjével amúgy meg szakítottak, mert elvileg a srác megcsalta vagy valami ilyesmi. Tudom,, hogy hazudhatja is, de amikor abban a korszakban voltunk úgymond, hogy elhitette, hogy járunk, akkor említett valamit, hogy rossz a kapcsolata minden családtagjával, szóval ezért nem hiszem, hogy hazudik. Az viszont érdekes, hogy csak azért nem akar a barátaihoz menni, mert nem akarja, hogy tudjanak róla. Egyáltalán azt sem értem teljesen, hogy miről nem alarja, hogy tudjanak. Szóval nálam ez a rész az, ami jobban megkérdőjelezhető és miért pont hozzám jönne.


2018. aug. 12. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

pont most kell kiosztanod..

ha vmikor van értelme az most van, mikor kicsit nem ura a sorsának..ha meg nem fog rajta, akkor is megjár neki..

2018. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Küldd el a csudába.

Komolyan, ne tegyél neki szívességet, azzal, hogy engeded, hogy hozzád jöjjön. Ezek után biztosan ne.

2018. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!