Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek a gólyatábortól, mit...

Félek a gólyatábortól, mit tegyek? (gimis)

Figyelt kérdés
Nagyooon kevés idő van a táborig,és én már hónapok óta csak arra tudok gondolni,hogy mi lesz ha nem találok barátokat? Ha senki nem jön oda hozzám beszélgetni? Vagy ha nagy nehezen ráveszem magam,hogy én oda menjek valakihez,akkor beégek előtte vagy csak szimplán nem érdeklem őt,nem akar megismerni,beszélgetni velem ilyenek. Egy csomóan már tök jóba vannak egymással,mintha már ezeréve ismernék egymást. Én meg senkivel. Ha tényleg nem találok barátokat akkor 4 napig egyedül fogok unatkozni,és nézni,hogy a többiek milyen jól érzik magukat. 😥 Ez az egyik probléma. A másik pedig,hogy Balatonra megyünk. Egyrészt elég szarul nézek ki,és nem nagyon akarok fürdőruhában lenni,mondjuk rövidnadrágba se de az még elmegy...viszont valószínű,hogy meg is fog jönni,ezért még ha meg is gondolnám magam a fürdéssel kapcsolatban,akkor meg a menzi miatt maradnék ki belőle(tampont nem használok,és nem is szeretnék)de ahhoz semmi kedvem,hogy amíg mindenki bent fürdik,vízibiciklizik stb. Addig én kint üljek a parton egyedül. Tudom,ezen nem tudtok segíteni,de azért jó volt kiírni magamból 😅 Igazából attól is félek,hogy elítelnek a külsőm alapján. Kérnék tőletek egy kis megnyugtatást,és tanácsokat,hogyan próbáljak barátkozni,én arra gondoltam így hirtelen,hogy keresek legalább egy embert aki nem ismer még senkit (remélem lesz olyan,rajtam kívűl :DD) és először vele próbálok ismerkedni,barátkozni aztán így tovább. Aztán nem tudom menni fog-e :/. Ha tudnátok pár tanácsot adni,hogyan lehetnék szimpi az embereknek,vagy ilyesmi. Egy kis bátorítás is jól esne! :) ha még eszembe jut valami,azt később leírom :D

2018. aug. 19. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindenki izgul gólyatábor előtt...ez természetes. Legyél nyitott és önmagadat add, biztosan találsz barátokat!:)
2018. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
megmondom a legjobb receptet. behunyod a szemed, kepzeletben seggberugod magad es a legszimpatikusabb tarsasaghoz odamesz. egy sziasztok, vagy egy mirol beszelgettek mondattal bekapcsolodsz a beszelgetesbe, es onnantol mar konnyu lesz. :D csak elkezdeni nehez, utana mar menni fog minden magatol.
2018. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Ne izgulj.

A táborban légy laza, vicces és jóképű.

2018. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Barátokat nem ott fogsz találni.
2018. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) utolsó,ha nem is barátokat,de legalább társaságot szeretnék találni,hogy ne legyek már egyedül 4 napig,mert megőrülnék :D
2018. aug. 19. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugalom.

Légy nyitott, barátságos, laza, könnyed. Gondolj arra, hogy ez mindenkinek új, talán ijesztő. Nem csak te érzel így.

Ha megjön, elég nagy esélye van, hogy legalább egy másik lánynak is megvan veled egy időben. Vizibiciklizni pl így is mehetsz, max nem szállsz le róla a vízben.

Fogsz találni barátokat, ne aggódj.

17/L

2018. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Igen az lehet,hogy más lánynak is meg lesz,de az is lehet,hogy ő használ tampont :D jó,kicsit talán negatív vagyok 😅😅 meg amúgy szerintem elég sokan leszünk ott és csak nem lesz mindenki egyszerre a vízben :D (remélem)
2018. aug. 19. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatáborokban direkt ismerkedős, "csapatépítő" jellegű feladatok, játékok szoktak lenni, amiken rá vagy kényszerítve, hogy beszélgess másokkal és megismerd őket. Az elején nekünk anno be kellett mutatkozni röviden az osztály előtt "sziasztok, Pisti vagyok, x iskolából jöttem, állatorvos szeretnék lenni". Ezek után már könnyű odamenni mondjuk Pistihez és elmesélni neki, hogy te is állatorvos szeretnél lenni, ő miért döntött így, van-e háziállata, stb stb. Nyilván ez csak egy példa volt, bármilyen témából kiindulhatsz, ami közös benned és valamelyik leendő osztálytársadban. A Balaton miatt szerintem ne izgulj, mi is anno hasonló fürdős helyen voltunk, rengetegen voltak, akik nem fürödtek, biztosan nem te leszel egyedül. Ha gondolod, vihetsz egy pakli kártyát vagy társast és megkérhetsz másokat, hogy játsszanak veled, ezzel is szerezhetsz magadnak társaságot, nem kell egyedül üldögélned. Ha kérdezik, hogy miért nem fürdesz, csak kamuzz valamit, mondjuk hogy nem szereted a hideg vizet, nem akarod, hogy vizes legyen a hajad, nincs kedved, elfelejtettél fürdőruhát hozni, stb.
2018. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is ! :) már kezdek kicsit nyugodtabb lenni,de ha eljön a nap még tuti rám jön megint a para meg az izgulás :D addig is várom a további,véleményeket,tippeket,tanácsokat!:)
2018. aug. 19. 21:00
 10/11 anonim válasza:
Túl vagy már rajta? :)
2018. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!