Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan hozzam rendbe az életemet?

Hogyan hozzam rendbe az életemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alaposan elszúrtam az eddigi életemet de rendbe szeretném hozni és hogy ez sikerülhessen ahhoz a ti segítségetekre lenne szükségem.


Mindenki szemében én voltam az a béna fiú,aki nem ért semminek,nem tudja megvédeni magát,aki mindent "furán csinál",

egy szóval a nyomorék.


Anyuci kicsi fia voltam,

akit anyuci elkényeztetett,apuci meg leszart.

Anyuci és apuci mindig veszekedett,

Apuci sosem volt otthon,

anyuci meg sosem ment sehova.

Anyuci volt,aki mindig panaszkodott,

apuci volt akire sosem lehetett számítani

és én voltam az a hülye aki mindig a két tűz közé került.


Lehettem akármilyen jó tanuló is sosem vették észre,de ha rosszabb jegyet kaptam,akkor egyből én voltam a rossz...

Anyuci egyfolytában nyalizott a tanároknak,

a háta mögött meg kibeszélte őket...

Ő volt az a szülő aki a fiának azt mondta,hogy most bemegyek és adok most a tanárnak,

aztán a tanár előtt mégis a fiát szidta le!


Én voltam,aki jó tanuló volt,de élete semmi...

Én voltam,akinek azt mondták hogy ne legyen ideges,de mégis mindig kiidegelte magát mások problémáin is.(főleg anyucién)

És én voltam az,aki a zord valóságból az álmokba menekült!


Igen álmokba menekültem és ezért minden jóról lemaradtam.

De ha menni is akartam valahova akkor anyám nem engedett szóval mindegy.


Sokáig éltem a tudatlanságban és csak léteztem,mint egy tárgy vagy egy holdkóros.

De az egyik nyáron megnyílt a lehetőségek tárhelye és olyan helyekre jutottam el amit sosem feledek!

De az év végére ez az ajtó bezárult és csak romlani kezdtek a dolgok...


Azóta minden nyáron depressziós vagyok,alváshiányban szenvedek és szörnyen érzem magam!


Azóta rengeteg rossz dolog történt velem,

a szüleim még többször bántottak,a testvéreim elköltöztek,olyan szerelmi bánat ért,amire nincsen szó!


A régi iskolámból a nyáron elballagtam ezért most pár nap múlva új iskolába megyek,vonattal kell menjek de félek a vonatoktól!


És a betegségeimről,amiket a szüleim miatt kaptam el még nem is beszéltem...


Aki tud az kérem segítsen,mert már így nem bírom sokáig!!!


Előre is köszönöm!



2018. aug. 26. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Huh nagy sikered lenne a slam poetry műfajban...


Amúgy nem'tom, idővel majd minden kialakul.

2018. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos segítettek neki a szülei,persze biztosan
2018. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

első, hogy nyugodj le..fiatal vagy még,

attól, hogy mindenki az arcodba villantja mindenét még lehet higgadtan, a saját tempódban haladni


második, az egyediségünkről sosem mondunk le, ugyanis az az igazi öngyilkosság, mindenkiben van valami ami életképessé teszi, ha sablonokat követünk akkor mások élik az életünket


harmadik, másnak elváltak, megint másnak leléptek a szülei, árva, örökbefogadott..csak úgy szólok


negyedik, új suli jön, megszokod, megszereted, nem fogsz félni a vonaton..keresd meg a barátaidat, mindenkinek vannak


ötös, úgy elfelejted az egész gyerekkorodat kb 20 éves korodra, hogy ugyanezt végigkínoznád a fiadon..majd akkor emlékezz


bocsi ha vágta a füledet

25F

2018. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is elszúrtam az életemet, de nagyon. Csak szerencsét tudok neked kívánni, hogy helyrehozd a tiédet. Halgass a legmélyebb ösztöneidre és a szívedre, tudni fogod a helyes utat. Az egyik legfontosabb, hogy ne akarj senkinek megfelelni, de a legjobbra törekedj és hozd ki az adott helyzetbőla maximumot.
2018. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Értem. Remélem


#2 Nem értem.

2018. aug. 27. 14:41
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

első: Oké értem.

második: Igazad van.

harmadik: Tudom.

negyedik: Ebben nem vagyok biztos de hátha

ötös: Az ilyet nem hiszem,hogy el lehet felejteni. Főleg,hogy én az a típus vagyok aki semmit nem felejt.Na de mindegy.

Emlékezni fogok rá és én majd máshogy nevelem fel a fiamat.


Az utolsó kettő tényleg vágta,de lehet benne egy kis igazság...

2018. aug. 27. 15:18
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Tiszta szívből köszönöm a tanácsodat és jól esik nekem hogy támogatsz meg fogom hallgatni a tanácsodat és küzdeni fogok egy jobb életért. És remélem hogy te is rendbe tudod hozni az életedet.
2018. aug. 27. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a legjobbakat neked is, igyekezni fogok én is.
2018. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es és oké 😉
2018. aug. 28. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

1. Kotel vagy attol is felsz?😂

2. Ha pnci vagy es felsz tablettak

Egyebkent noveszthetnel gerincet meg faszt

2018. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!