Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy könnyebben...

Mit tegyek, hogy könnyebben elviseljem az évfolyamtársaim az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki nem állok őket. 10-en vagyunk, most kezdjük a másodikat. Egyetlen egy lány van, akiben még nem csalódtam (egyébként mindenki lány), a többi viszont mind csalódás okozott. Elsőben az egyik lánnyal komolyabb össze tűzésem is volt. Alapjáraton csendes, vissza fogott vagyok, de nálam is ki lehet húzni a gyufát, és ez a lány kihúzta a gyufát, méghozzá neki van az évfolyamon a legnagyobb szája, ki pletykálja állandóan a másikat, rólam is pletykált, bolhából elefántot csinált. Az egész évfolyammal egybe véve az a bajom, hogy egymás szemébe mosolyognak, és a házukba döfik a kést. És még itélkeztek is rólam, meg még sorolhatnám. Frászt kapok, ha meglátom a csoport chat-ben, hogy írtak, ezért kikapcsoltam a chat-et, annyival könnyebb hogy nem csipognak, így akkor nézem meg, amikor idegileg felkészültek rájuk.

Frászt kapok attól is, hogy hamarosan látnom kell őket, de meg kell csinálnom azért, mert olyan szakmát tanulok, ami szeretnék lenni.


Hogyan viseljem el az ilyen embereket?


2018. aug. 28. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek.
2018. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Same shame. Én írattam Frontint, nem mondom, hogy ez egy jó megoldás, de fizikai tüneteim voltak az egyetemi feszültségtől. Gyűlölöm a szaktársaimat, a tanáraimat, sokkal nagyobb nyomás nehezedik rám az egyetemen, mint a munkahelyemen, és csak így bírom ki. Ez az utolsó évem.
2018. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Utolsó válaszoló, én csak a szaktársaim utálom... Nem vagyok antiszociális, de ezektől az emberektől írtózom.

2018. aug. 29. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a szaktársaimat, de egészen idáig azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel az érzéssel. :D
2018. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok antiszociális. Középiskolában is be bírtam illeszkedni, a munkahelyemen is, sőt, még a munkát is szeretem. De ha csak random beszélgetek más szakra járó emberekkel az egyetem büféjében, ők is jó fejek... Csak a saját szaktársaim ilyen gyökerek :')
2018. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezzel én is pontosan így vagyok.:)


Esetleg megtudhatod hogy fiúk vagy lányok vagytok? Mert szerintem másképpen kezeli a dolgot egy fiú, meg másképpen egy lány.:)


Én 22 éves lány vagyok.:)

2018. aug. 29. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora lenne, ha kiderülne, hogy szaktársak vagytok (mind a hárman)... :D
2018. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Kb. 10 fiú szaktársam van, a maradék 40 lány. De szerintem ez alapvetően nem nemfüggő. Írhatsz privátot, kérdező :)
2018. aug. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!