Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be, ha...

Hogyan illeszkedjek be, ha már mindneki ismeri egymást?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe..ez a gimi 12 évfolyamos és az osztályom már eleve ismerte egymást..ma tök jól elvoltak én meg megszólalni se tudtam ott ültem egyedül..mit tehetnék? (F)
2018. szept. 3. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg a többiket, s aki szimpatikus, azzal elegyedj beszédbe. Vagy osztogass csokit! :)
2018. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
74%

Vagy sütit, bár ahhoz előbb nővé kell magad operáltatni, úgy hatékonyabb. :D

Kezdésnek esetleg megszólalhatnál.

2018. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parazz, az osztalyunk legbeszedesebb gyerekenek is az elso napjai ilyenek voltak, es utana siman beilleszkedett. Sot, kb minden uj osztalytagrol ezt tudom elmondani, ok is az elso napban maganyos farkasok voltak, majd vegul kialakult a beszedtema
2018. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a helyzet, csupán az én osztályom 2 éve már együtt volt, amikor mentem. Igazából egy valakit már ismertem óvodából, de vele nem is beszélgettem nagyon. Igazából én a mögöttem ülőkkel kezdtem el barátkozni, mert ők is nyitottak voltak, illetve szimpatikusak is voltak. Mindkettővel jó barátok lettünk.

Szóval van aki szimpatikus? Nyugodtan menj oda hozzá. Esetleg van aki szintén egyedül ül? Akkor menj oda hozzá, és kezdjetek el beszélgetni. Nem nehéz beilleszkedni, ha odamész néhány osztálytársadhoz, akkor pár nap alatt már te is feloldódsz. :)

2018. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be elsőként a suliba. Így a másodikként érkezővel könnyen szóbaelegyedhetsz 😃
2018. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!