Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori, hogy azt a...

Mennyire gyakori, hogy azt a diákot bántják az osztálytársai, aki egyedül van, egyedül ül?

Figyelt kérdés
Vagy nem feltétlenül ettől függ és állhat más is a háttérben?

2018. szept. 3. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ettől függ

Én legelső padban ültem mindig és 3 barátnőmmel együtt, mégis megtaláltak az osztálytársak akik azzal koronázták a napjaikat, ha be tudtak valamiért(bármiért szólni)

De nyugi, ezt előbb utóbb kinövik :)

2018. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon gyakori. Az egész általános iskolai pályafutásom erről szólt. Egyedül voltam, nem voltak barátaim, más voltam mint a többiek, naná hogy suli után megvártak, és mindig jól megvertek.

Középiskolában érthető okokból kifolyólag szintén nem voltak barátaim, de ott legalább békénhagytak.


Az ilyen diák nem sokat tehet, hacsak nem vesz egy gázspray-t, vagy nem tanul meg magas szinten küzdősportot.

2018. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
ilyet csak azok csinálnak akiknek az értelmi szintjük megegyezik egy köpőcsészével!
2018. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Eléggé. Én középiskolában néhány emberrel tudtam csak beszélgetni, barátkozni nem sikerült, de legalább nem éreztem magam annyira elveszve.

Volt egy iskolapszichológus, vagy védőnő vagy nem tudom pontosan, aki eljött néhány osztályfőnöki órán és különféle feladatokat kellett csinálni, amik során kielemezte az osztály kapcsolatát.


Na erre egyszer ki kellett tölteni egy tesztet és fel kellett sorolni kivel vagyunk jóban az osztályból. A kapcsolatokat pedig ha mindkét fél beírta egymást feltüntette.


Csinált egy ágrajzot, amiből kiderült az én nevemet senki sem tüntette fel, és így a rajzon kívülre kerültem.

Ennek az lett az eredménye, hogy mégjobban kiközösítettek az osztályban, és hozzám sem szóltak többé az a kevés ember sem. ;(

2018. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem suli függő. A mi sulinkban elég jó (szerintem) a közösség, nagyon ritka hogy ilyesmi előfordulna.

Nálunk is van egy lány aki sokat van egyedül, de nem azért mert kiközösítjük, hanem mert ő nem igényli túlzottan a társaságunk, de amúgy vele is ugyanúgy beszélünk, meg elég jó fej szerintem :D

2018. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ, mindenkinek nyomtam zöld kezet! :)

Továbbá azt is köszönöm, hogy a tapasztalataitokat is leírtátok és sajnálom, hogy keresztül kellett mennetek ezen és azokat is, akik jelenleg ezt élik át vagy fogják átélni. :(


Hármas válaszoló, Neked pedig teljes mértékben igazad van, az ilyen emberekkel valami nincs rendben, hogy elmúlaszthatatlan kötelességüknek érzik mások szekálását, csak azért, hogy jobban vagy többnek érezzék magukat a másiknál. Első válaszoló, köszönöm a nyugtatást, de nem magam miatt kérdeztem :) csak aggódok, hogy az osztályunkban lesz egy újabb áldozat, mert van olyan, aki egyedül ül és megfordult a fejemben ez a dolog, de remélem nem kerül rá sor.

2018. szept. 3. 18:07
 7/21 anonim ***** válasza:
Háta mögött piszkálják,úgy hogy nem tud róla? akkor ezt inkább gyávaságnak hívnám
2018. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggyakoribb felállás, elvégre a szekálós nagyvagányok sosem mernek a saját súlycsoportjukkal kikezdeni, csak a gyengéket bántják, mert velük könnyű dolguk van. Engem is rendszeresen kiközösítettek, egyidejűleg két-három embernél többel sosem voltam közeli viszonyban, és ők is mindig hamar rám untak.
2018. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyet . .

Sehol nincs barátja, egy közösségben se, mindenhol ellene vannak, mindenki szemét és minden ahol megfordul, de meg se fordulna az ilyen/ti fejetekben hogy esetleg bennetek van hiba, könnyebb 1000 másik emberre egyszerre ráfogni.

2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha idejössz nagy garral és elkezdesz ok nélkül hőzöngeni arra aki introvertált, mit vártál? Kitüntetést?
2018. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!