Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

11.es vagyok és költözés miatt uj iskolába kerültem év elején.Kedvesek voltak az első 1-2 héten és utána hiányoztam betegség miatt 2 hetet.Azóta utálnak.Senki nem szól hozzám és hallom,hogy rólam sugdolóznak.Mindig egyedül ülök és nem azért mert félénk vagyok hanem mert sok ember felé próbáltam nyitni de mindenki elutasított és ha próbálok beszélgetni valakikkel mindig éreztetik hogy felesleges vagyok.Van aki nem is válaszol ha kérdezek valamit.

Nem értem miért van ez,soha nem tapasztaltam ilyet.Mindig találtam minimum 1-2 embert akármilyen csoportba kerültem akikkel jól kijöttem.

Teljesen átlagos lány vagyok,normális külsővel és mindig kedves próbálok lenni.Igyekszem nyitott lenni persze nem túl nyomulósan.

Miért van ez?

17 l



2018. jan. 8. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki rossz pletykát terjesztett rólad.
2018. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Barátkozz ellenkező neműekkel. Vagy másik osztályban lévőkkel. Megvan ennek a pszichológiája. Új vagy a csoportban. Ami eleve is zárt al-csoportokra oszlik. Igazából talán azt tudnád tenni,hogy kiválasztod azt a csoportot akihez szívesen tartoznál (pl. nálunk voltak a rockerek,a focisták, a digibubusok, a rib**cok,az okos lányok,stb...). Ezeknél kell imponálnod és bizonyítanod,hogy az adott csoportnak jó tagja lennél. Leegyszerűsítve keress valakit,akiről tudod,hogy közös érdeklődési köreid vannak és azzal a témával keresd meg az illetőt. Nem tudom mennyi ember van manapság egy osztályban de 20-30 gondolom. A másik osztály dolog szerintem egyszerűbb. Onnan meg olyannal kell összeismerkedni akinek van ismerőse a saját osztályodban. Így azon keresztül saját akolból is találsz ismeretséget.
2018. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül ketten is jöttek még és velük senkinek semmi baja
2018. jan. 8. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy túlságosan eltérő az öltözködésed vagy zenei izlésed vagy frizurád stb. a többiekétől? Különösképpen ez a 14-18 közötti korosztály fogékony az ilyenre. Zavarja őket ha valaki más mint ők.
2018. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem.Pont olyan vagyok mint a többi lány.A zenei izlesemet pedig nem hangoztatom.A ruháim pedig plázából vannak teljesen normálisak
2018. jan. 8. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
másik nem képviselői közül nincs senki akivel tudnál barátkozni? nem párkapcsolatra gondoltam!!! A fiúk sokkal normálisabbak ilyen téren. Más tészta,hogy érdeklődési kör tekintetében necces a dolog. Egyébként nekem is volt ilyen problémám középiskolában. Én így oldottam meg. Összehaverkodtam a lányokkal. Igazából mindmáig jobban szeretem a lány haverokat mint a fiúkat.
2018. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A fiuk meg rosszabbak...
2018. jan. 9. 08:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat akkor probalj masik osztalybol baratkozni. A korosztalyod sajnos elegge csordaszellemu /enyem is az volt mikor olyan idos voltam mint te/ es raadasul elegge szemet is. Ha azt csinalod hogy olvasgatsz meg elutod az idot magadban akkor szerintem csak romlani fog a helyzet. Ugyis lesz egy valaki akinek szemet szur. A tobbiek meg csoporthoz tartozas erzete miatt ugyis folytatni fogjak amit az elkezdett. Azert egy iskolaban gondolom 3 csoport per evad van. Csoportonkent kb 25 emberrel. Ha az elsosoket kizarod is marad ~225 ember. Ebbol csak van par ember akivel baratkozhatsz. Ennyien egyszeruen nem utalhatnak. Egyszeruen ennyi embernek nem lehetsz unszimpatikus. Mi van ha te erted felre a helyzetet es mindenki mas azt hiszi hogy nem is akarsz mar kezdemenyezni? Amugy miert nem kerdezed meg valakitol hogy haradszanak rad valamiert? Mivel ugy tunik neked hogy kerulnek. Hatha elmondja az illeto. Legalabb tudsz tenni az ellen ami miatt nem komalnak.
2018. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
El fogok menni másik iskolába pár hét múlva.Nem ől érdekelnek mert eléggé színvonalamon aluli a társaság.Csak maga a tény zavar hogy vajon miért?
2018. jan. 9. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis átmész másik iskolába miért nem kérdezed meg? Semmit nem veszítesz vele. Legalább megtudod az okát ha tényleg ennyire érdekel. Én ezt a 14-18 közötti korosztályt mindig is kreténnek gondoltam. Persze vannak kivételek. De egyszerűen a logikus viselkedés szikrája sem látszik a többségnél. Úgyhogy sanszos hogy sosem derül ki az oka és az is valószínű,hogy ha volt is bajuk akkor valami tök semmitmondó ostoba okból. Ebből a pár hozzászólásból azt lehet levágni,hogy a kivételek közé tartozol és nem tűnik úgy,hogy veled lenne a probléma. Talán jobban tennéd,ha nem is fordítanál energiát a dolog megértésre. Túl sok haszna nincs.
2018. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!