Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy új osztálytársam és...

Van egy új osztálytársam és nem tudom, hogyan tudnek vele szóba elegyedni!?

Figyelt kérdés

Szóval reggelente mindig egyedül van és én mindig ott vagyok korán, ezért gondoltam, hogy tudnék vele beszelni. De azt nem tudom, hogy milye témákról és, hogy hogyan menjek oda hozzá. (Ő fiú én meg lány de ez szerintem nem számít.)

Köszi a valaszokat!



2018. szept. 4. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Whatever interests you.

Közös téma,sport/hobbi, ami épp eszedbe jut.

Stop overcomplicating shi. t

2018. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mikor értél be ? Miért ebbe a suliba jöttél ? Hova valósi vagy ? Mit akarsz továbbtanulni? ( Kijössz velem egy cigire ? )

Mi a kedvenc tantárgyad? Hú de izmos vagy sportolsz valamit? Mit ? Mióta? Milyen stílusú zenéket szeretsz? Ismersz itt még valakit ? Szoktál járni koncertekre, bulizni? Hova ? Mivel jöttél? Autóval ? Van jogsid ? Mióta ?


Pár példa..de annyira nem lehet nehéz elkezdeni valakivel beszélgetni.

2018. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg honnan jött, melyik suliból, miért jött át, hogy tetszik neki ez a suli..ilyesmi. Ezzel már el lehet indítani egy beszélgetést, innen meg majd alakul.
2018. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Így, hogy rámutattatok tényleg nem lehet olyan nehéz.
2018. szept. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!