Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor azt jelenti hogy...

Most akkor azt jelenti hogy majd a témával kapcsolatban ír majd vagy teljesen másról?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés, de érdekel...

Az egyik felnőttel a volt iskolámból beszélgetek és én megszoktam vele osztani a problémáimat, ő pedig segít nekem.

Most épp a családról volt szó és mondta hogy majd az elkövetkezendő 1-2 hétben kevés ideje lesz a munka miatt, de majd ha lesz kis ideje akkor ír.

Mert egyébként így hozzá teszem, hogy válaszolt a kérdésemre és segített, aztán magától írta ezt.

Pedig nem szokott írni, úgyhogy csak ezért kérdezem.


2018. szept. 14. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha segített neked, s ezt utánna írta, akkor valószínüleg másról. Max megkérdi, hogy sikerült-e megoldani vagy hasonlók.
2018. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.


Megosztottam egy felnőttel a problémámat ő segített ez jól ment így 3 hónapig. Nehéz helyzetben voltam, és éreztem hogy nem vesz komolyan. Aztán lelépett és nem írt többé. Szükségem lett volna rá mert komoly lelki gödörben voltam. Ő pedig elhagyott, mert úgy gondolta hogy egy tipikus tini hiszti. Végül depressziós lettem, mert a környezetem végleg elfordult tőlem. Mindenki. Néhány éve sikerült kijönni belőle.


Mindig azt mondják, ha mély lelki problémád van, beszélj egy felnőttel... És ha a felnőttek hülyének néznek? Ha nem vesznek komolyan? Ha úgy gondolják, "majd megoldódik magától"? Nehezen bízok meg az emberekben


Persze ettől függetlenül lehet más kimenetele a dolognak. Ők se egyformák. Csak benne van a pakliban



33n

2018. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*rá néhány évre
2018. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!