Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nekem nem szimpatikus...

Ha nekem nem szimpatikus valaki, akkor valószínűleg én sem vagyok szimpatikus neki? Vagy ez teljesen független az én személyes ellenszenvemtől, h ő h érez velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetről beszélek, mikor szavakkal nem lett megerősítve a dolog csak így érzek, de nem tudja az illető.
2016. nov. 8. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
független valszeg
2016. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Fuggetlen mivel volt egyik ismeros akit nagyon utaltam de ő csak jart utanam h igy meg ugy jooooj katasztrofa
2016. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, sajnos nem. Van aki nem ért a finom célzásokból, és tapad mint a kullancs.
2016. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen független.
2016. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sok esetben kölcsönös, mert taszítják egymást a személyiségek, de nem minden esetben.

Én pl. suliból tudtam azt, hogy... én jól tanultam, mert otthonról elvárták a teljesítményt meg önmagam is maximalista vagyok. Sok tanár meg azt hitte, én nekik akarok megfelelni, és elkezdtek pofára osztályozni meg azt hitték, én imádom őket, tolerálom a dolgaikat. Pedig egy-kettőtől kb. hányni tudtam volna. Volt egy tanárunk, aki egy merő borzalom volt minden téren, egy begyöpösödött, minket a másik besúgására tanító, hülye vén kuki, aki miután már nem tanított minket, mindig hozzám ment oda puncsolni meg negédeskedni, mikor én legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, meg hánytam a gondolattól is, hogy azt higgyék rólam, egy ilyen szenny emberrel közösködöm.

2016. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem szimpi mert nem ismered, te neki azért vagy szimpi, mert látja régi énjét benned v. Azt akivé válni szeretne pl. Tetszik neki a hangod, dumád ezért lokopédushoz, énektanárhoz megy.


A lényeg hogy érd el azt ő is volt pelenkás (Tescoban akciós), így a babák nagyon szimpik egymásnak mert ők még nagyon messze vannak a lokopédustól.


Szerintem a valódi kérdésed, hogy valaki szimpi neked, és arra vagy kíváncsi vajon kölcsönösség uralkodik -e.


Hat a mmásikra, ha érzi elfogadod őt. Jóképűnek tartod, ez jól esik az embereknek. Tehát tapasztaltam a szimpátia elérhető,, ha őszintén fordulsz a másikhoz.

2016. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez független tőle. De kérdés az, hogy mitől nem szimpatikus. nekem pl. azok az emberek nem szimpatikusak, akikből érezni lehet az agresszivitást. De így kinézetre sosem döntöm el, hogy ki szimpatikus, és ki nem. Sajnos vannak emberek, akiknek nem vagyok szimpatikus (máig sem tudom miért, de szerintem ők se tudják), ők esetleg valahogy érzékeltetik, de sokra úgysem megyek velük, meg ők se velem. Nekem egyébként minden ember szimpatikus először, a viselkedésüket nézem, és ha rosszak, akkor nyilván távolságtartó vagyok velük szemben. De idő kell ahhoz, hogy egy embert megismerjünk, ezért idő kell ahhoz, hogy megállapítsuk, hogy valaki szimpatikus-e vagy sem. Általában elsőre csak azt lehet látni valakin, hogy erőszakos-e, agresszív-e, vagy éppen ellenkezője. Így nagyjából ránézésre meg lelehet állapítani az illető személyiségét, hogy nyugodt-e, vagy az agresszívebb fajta. De én ettől függetlenül sem ítélek el senkit, sosem értettem hogy így ránézésre az unszimpátia miből fakad, de a többség ő maga sem tudja megállapítani.
2016. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Az LOGOPÉDUS (g-vel), és nem lokopédus. Alá is húzza pirossal.

2016. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem valamennyire biztos, hogy összefügg. Ha neked nem szimpatikus valaki, akkor az megérzi a stílusodból, hangvételedből, testbeszédedből. És itt feltételezem, hogy nem egy széles mosollyal köszönsz rá minden reggel:D Tehát ő ezt megérzi, és ezek után valószínűleg ő sem fog teperni a társaságodért, mert azt látja, hogy kcsög vagy vele, akkor minek barátkozzon?


Persze van, hogy nem, de sztem normál esetben így működik.

2016. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azok az emberek nem szimpatikusak, akiken érzem az agresszivitást,(ahogy a 8-as írta), vagy a flegmaságot, a nagyképűséget, vagy akiknek nincs humora, nem vevők az én humoromra.


Némely embernek az arcára van írva, ha agresszív, flegma, vagy ha el van szállva magától. Nők arcán még jobban látszanak ezek a jellemvonások, mert ők érzelmesebb lények. A humorérzék hiánya viszont általában nem derül ki az ember arcáról, de nők esetében vannak kivételek, amikor látszik valakin, hogy humortalan, de ez ritka.

2022. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!