Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a lehető legrosszabb...

Mi volt a lehető legrosszabb iskolai élményed?

Figyelt kérdés
Akár a középiskolában, akár általánosban, vagy egyetemen. Mi volt a legrosszabb, ami történt veled a suliban a tanulóévek alatt?

2018. szept. 20. 11:34
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
95%
Általánosban végig aláztak és vertek, szóval onnan nem igazán van kiemelt rossz élményem. Gimiben semmi különös nem történt, egyetemen meg kifejezetten bírt mindenki. Onnan egy bukásélményt tudok mondani ami nagyon dühített, hogy bementem szóbelizni egyedül, a tanár mondta hogy dolgozzam ki vázlatosan a tételt amíg ő telefonál, aztán majd beszélünk. Megtettem, a tanár elvette a papírt, ránézett majd közölte hogy ez kevés, egyes. Mondtam hogy de hát ez szóbeli, az meg ott egy vázlat ahogy ő kérte, mondja meg hogy melyik részét fejtsem ki és elmondom. Mire a fickó elkezdett vergődni hogy nem feleltet le mert látszik rajtam hogy hülye vagyok, minek küldi az ilyet egyetemre a szülője. Csak álltam mint fsz a lagziban hogy mi baja van ennek? Aztán rájöttem, ugyanis a továbbiakban azt is kifejtette hogy akinek dolgozni kell egyetem mellett, az nem egyetemre való, így nem lehet elvégezni egy rendes szakot, szóval nekem mindegy ha ő meghúz mert úgyis ki fogok bukni. Megjegyzem akkor már végzős voltam és onnan tudta hogy dolgozom, hogy egyszer nem értem el a buszt meló után és 10 perc késéssel estem be az órájára és számonkérte a késés okát. Illetve volt egy másik eset ahol azért buktattak meg szóbelin, mert nem magassarkú volt rajtam hanem balerinacipő. De ez nem hagyott bennem mély nyomot, a következő vizsgára kértem kölcsön egy cipőt.
2018. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban kipécézett egy szaktanár, hogy miért, azt nem tudom a mai napig sem. Nem voltam egy kirívó eset, normálisan tanultam, kussban voltam az óráin is. Mégis engem szivatott, kereste az alkalmat, hogy beégethessen valami ultra cinikus beszólással, amit lehetőleg mindenki más is hall.

Folyamatos megjegyzéseket tett a munkámra, a délutáni elfoglaltságomra, amihez amúgy köze nem volt. Direkt előre ültetett, pedig alapból hátul ültem, csak hogy szemmel tarthasson órán. Érettségi előtt kijelentette, hogy túl sokra becsülöm a tudásomat, aztán csak nekem a tárgyból az emeltek közül a legjobb érettségim az iskolában.


Azt sajnálom, hogy akkor nem álltam ki magamért. Sajnos a szüleim sem törődtek vele. Mély nyomot hagyott bennem, mert a mai napig sokszor álmodok vele, tehát biztosan nem dolgoztam még teljesen fel.

2018. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Megbuktam félévkor 8.ban kémia és biológiából. Ugyan az volt a tanár aki mindig egy köcsög volt velem.

De nem sajnálom őt, még mindig ott tanít abban a lepra iskolában minimálbérért.

2018. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

az egész középiskola...

az osztálytársnőim...

2018. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Hát vannak azért durva történetek.

Én is leírom az enyémet.

Előszónak annyit, hogy kiskorom óta rettegek a pókoktól, és ezt sajnos az osztálytársaim is tudták. A harmadikos év végi osztálykirándulás számomra egy rémálomnál is rosszabb volt. Egy erdőbe mentünk egy kulcsosházba, ilyen ottalvós kirándulásra. A ház mellett volt egy kis bódé amiben a tűzifát lehetett tárolni, és abban csak úgy hemzsegtek a hatalmas keresztes pókok. A fiúk jó poénnak tartották, hogy leszedték őket seprűvel, és ránk, lányokra dobálták. Én félve menekültem, és kiabáltam velük, hogy hagyják abba, mert nem vicces. Erre 4 fiú odajött, felkaptak, és bevonszoltak a bódéba. Persze ki akartam menekülni, de nem hagytak, folyton visszalöktek, és közben seprűvel meg botokkal rám seperték az összes pókot, amit találtak. Iszonyatosan bepánikoltam, amikor láttam, és éreztem hogy azok a dögök rajtam másznak. Üvöltöttem, sikítottam, kapálóztam, de ők erősebbek voltak, nem hagytak kimenni, a végén az ajtót is rám zárták. Nekem akkor már halálfélelmem volt. Végül az egyik lány szólt a tanárnőnek, ő mentett ki. Utána még vagy egy órát kell nyugtatnia, mert teljesen sokkban voltam. Ráadásul, ami még megalázóbb volt, hogy félelmemben bepisiltem, és ezt a fiúk is látták, amikor végre kijöhettem. Természetesen mindenkinek elmesélték később, az egész iskola tudta hogy én vagyok a lány "aki egy póktól is bepisil". A kirándulásról még aznap hazavitt anyukám, és a következő évet már egy másik iskolában kezdtem. A fiúk persze beírást kaptak, de ez egyáltalán nem érdekelte őket, fel sem fogták, hogy mit tettek velem nekik ez csak egy jó poén volt.

Nekem hetekig rémálmaim voltak az eset után, párszor még gyerekpszichológushoz is elvittek.

Ez az emlék máig nagyon élesen él bennem, és a pókoktól azóta is rettegek. Viszont annyiban jó volt, hogy egy életre megtanultam, hogy nem szabad kimutatni a félelmeinket másoknak, mert visszaélnek vele.

2018. szept. 20. 17:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány osztálytársam, akivel jóban voltam, aztán egyszer csak elkezdett velem teljesen oktalanul bunkózni. Látszott rajta, hogy nem bír, de miért? Fogalmam sem volt.
2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúbb sztorym több van, de a vicessebbet írom inkább le. (Első) Kilencedik osztályban engem ès egy osztálytársamat bezárták nagyszünetre az infó terembe.
2018. szept. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Egyszer egy idióta tanár elmondta, hogy szerelmes vagyok XY-be. Ez igaz is volt, én meg csak röhögtem, hogy nah most nekem végem... Általánosban volt
2018. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16.

Velem ugyanez volt, meg középsuliban,csak abbyi különbséggel,hogy velem fiu csinalta.

2019. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jön pénzügyi helyzetben voltunk mint az iskola 99 százaléka,ezért napi heti szinten megalálztak, összevertek.. Még a tanárok is megazégyenítettek, ha valamit elrontottam a dolgozatban az enyémet mindig hangosan fölolvasta.
2020. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!