Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan, hogy az órán...

Volt olyan, hogy az órán valaki (tanár vagy diák) elfingotta magát? Mi volt utána?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelték a helyzetet?

2018. okt. 12. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
egyik osztalytarsam allandoan fingott es egyszer pont feleles utan amikor kiment a tanarhoz, aztan megfordult elfingotta magat es telibekapta a tanart. na azon mindenki rohogott, a gyerek meg elsirta magat kinjaba:'D
2018. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az hagyján, én egyszer be is szartam még általánosban alsóban :D

ÁÁh régi szép idők, a jó kis cifra egy szigorú tanárnál akinél nem igazán mersz kéredzkedni :D

2018. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12, nekem egyik osztálytársam volt így, órán elkapta a cifra

a tanár ki is engedte, még rá is szólt, hogy menjél már, az meg elkezdte, hogy "leírom még ami a táblán van"

a terem kellős közepén sikerült összefosnija magát



volt olyan haverom középsuliba, akire utközbe jött rá a cifra, vissza ment inkább a koliba, abból nem lett "katasztrófa", 2 percre voltunk akkor a kolitól

2018. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 8. osztályban szellentettem a táblánál az osztály és a tanár előtt egy nagyot. Valamin vitatkoztunk, majd akkor mondtam hogy "Ennyit ér az egész iskola és Orbán-rendszer.". Osztályfőnöki lett a vége, és az igazgató is elbeszélgetett velem alaposan.
2019. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Éreztem, hogy fosnom kell, de kint voltam táblánál. Mondtam magamban, hogy a koordináta rendszert még felrajzolom, utána kimegyek. Reccsentettem egyet, durr befostam. Rendben volt.
2019. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!