Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék, ha az osztálytár...

Mit tehetnék, ha az osztálytársaim folyton zaklatnak?

Figyelt kérdés
szoval az van hogy van egy pár lány az osztályomban (beleértve én is) és akár mit csináljak kinevetnek, nem szólnak hozzám, szüneteken is folyton magamba vagyok, és elég szar... még tavaly volt egy lány aki azt gondolta h "barátok" vagyunk, de egy idő után nem szóltam hozzá, mert folyton mással volt, és csak órán beszélt velem.... nem tudok kivel lenni, mert a többi csaj sem foglalkozik velem..... (L)

2018. okt. 16. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagyis úgy beleértve én h én is lány vok Xd
2018. okt. 16. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Menjél másik iskolába.
2018. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az évfolyamról nem tudsz barátkozni valakivel? De amúgy lehet, hogy a legmegfelelőbb a suliváltás lenne.

Amúgy akivel "barátok" voltatok vele miért nem voltál szünetekben? Ott hagyott mikor kicsengettek? Vagy zavart, hogy mással is beszél?

2018. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Öntsd le őket savval!
2018. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

másik isibe nem tok menni, ki kell bírnom 😬😬

#3 azért mert mikor kicsengettek, szóba sem állt velem csak órán

2018. okt. 16. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz? Ki mondta, hogy "ki kell bírnod"? Ezek nem egy gyerek szavai.
2018. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert mások is zaklatnak, a fiúk sem hagynak békén, meg a tanárok is már kezdik... másik isibe menni meg nem könnyű, lehet év közben fel sem vesznek
2018. okt. 16. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

#4

Normális vagy??😲

2018. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért beszélj a suliváltásról a szüleiddel.
2018. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is evkozben valtottam es felvettek. Masik megyekbe jarok iskolaba mint ahol lakom. Ha Borsodba laksz vagy erre fele tuti felvesznek es nem nehez. Elmentek a sulidba a bizonyitvanyoddal adnak befogado papirt ha felvesznek es kesz
2018. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!