Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Mit tehetnék, ha az osztálytársaim folyton zaklatnak?

szoval az van hogy van egy pár lány az osztályomban (beleértve én is) és akár mit csináljak kinevetnek, nem szólnak hozzám, szüneteken is folyton magamba vagyok, és elég szar... még tavaly volt egy lány aki azt gondolta h "barátok" vagyunk, de egy idő után nem szóltam hozzá, mert folyton mással volt, és csak órán beszélt velem.... nem tudok kivel lenni, mert a többi csaj sem foglalkozik velem..... (L)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, bántalmazás, osztálytárs, kétszínűség

2018. okt. 16. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

vagyis úgy beleértve én h én is lány vok Xd

# 1/11Időpont 2018. okt. 16. 20:04 Privát üzenet
Hanyadikos vagy? Menjél másik iskolába.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. okt. 16. 20:09 Privát üzenet

Az évfolyamról nem tudsz barátkozni valakivel? De amúgy lehet, hogy a legmegfelelőbb a suliváltás lenne.

Amúgy akivel "barátok" voltatok vele miért nem voltál szünetekben? Ott hagyott mikor kicsengettek? Vagy zavart, hogy mással is beszél?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. okt. 16. 20:13 Privát üzenet
Öntsd le őket savval!

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. okt. 16. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

másik isibe nem tok menni, ki kell bírnom 😬😬

#3 azért mert mikor kicsengettek, szóba sem állt velem csak órán

# 5/11Időpont 2018. okt. 16. 20:36 Privát üzenet
Mért nem tudsz? Ki mondta, hogy "ki kell bírnod"? Ezek nem egy gyerek szavai.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. okt. 16. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mert mások is zaklatnak, a fiúk sem hagynak békén, meg a tanárok is már kezdik... másik isibe menni meg nem könnyű, lehet év közben fel sem vesznek

# 7/11Időpont 2018. okt. 16. 20:47 Privát üzenet

Normális vagy??😲

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. okt. 16. 20:50 Privát üzenet
Szerintem azért beszélj a suliváltásról a szüleiddel.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. okt. 16. 22:35 Privát üzenet
En is evkozben valtottam es felvettek. Masik megyekbe jarok iskolaba mint ahol lakom. Ha Borsodba laksz vagy erre fele tuti felvesznek es nem nehez. Elmentek a sulidba a bizonyitvanyoddal adnak befogado papirt ha felvesznek es kesz

# 10/11Időpont 2018. okt. 18. 23:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy rázzam le azokat az osztálytársaim akik zaklatnak?
Mindig azzal szolnak be az osztálytársaim, hogy milyen csöndes és magányos vagyok. Mit csinájak?
Tehetek feljelentést abban az esetben, ha az osztálytársaim képeket készítenek rólam és beteszik az osztálycsoportba, ahol csak az osztálytársak látják a képeket?
Miért nem érdeklem az osztálytársaim? 18/L
Folyton zaklatnak az osztálytársaim, mit tegyek? 15L
Osztalytarsaim telefonon zaklatnak. Ha feljelentem oket zsaruk mit tudnak csinalni az osztalytarsaimnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!