Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha elkezdtek...

Mit csináljak ha elkezdtek verni iskolában és zaklatni?

Figyelt kérdés
A menők közé tartozom/tartoztam, Soha nem piszkáltak suliban sem. Az iskolánkban több fogyatékos srác is van, én a haverommal egyiket elkezdtem piszkálni és olyanokat mondtan rá, tudom nEM kellett volna és már magyon is bánom. Viszont ez kiderült és a srácok, a menők páran közülúk megvertek, és folyton megaláznak vagy lökdösnek ha meglátnak. Nemtudom hogy menjek e suliba vagy váltsak, nemtudom. Köszonom a segítséget. 17F

2018. okt. 17. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
hát ne csak állj ott. ököllel csapjad szét a fejüket nehogymár így megússzák. 17/F
2018. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Javarészük egy fejjel magasabb és nagyobb nálam, meg többen vannak hogy tudnék bárkit is megverni igy
2018. okt. 17. 12:59
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Karma. (Majdnem az, csak ezt tudományosan is meg lehetne magyarázni.)


Ha nem változnak a dolgok, én másik iskolába mennék.


(És bocs, de ez a kérdés alapján, te sem állhatsz túl messze azoktól a fogyatékosoktól.)

2018. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
*(Ha értelmi fogyatékosokról beszélünk)
2018. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Válts sulit. Sajnos itt eljátszottad a lapjaidat. A következőben próbálj meg emberként viselkedni, ne úgy, mint egy asshole.
2018. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
(Nem érdekel a lepontozás.) Azért azt jó látni hogy ma már ebben a korosztályban is vannak akik felfogják hogy nem menő a fogyatékosok kigúnyolása. Azt kapod amit megérdemelsz. Mit tegyél? - Kérj bocsánatot azoktól akiket piszkáltál!
2018. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk 20 éve gimiben a verekedés már elképzelhetetlen lett volna. Amit tudsz tenni a gyenge sráctól bocsánatot kérsz, ha pedig a menőbb srácok kötözködnek veled, akkor rögtön ütsz, még ha a végén el is vernek.
2018. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy most kaki a helyzet mi? Azt kapod amit adtál. Megérdemelten. Gondolkoztál volna hamarabb.
2018. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
fhu de majom néhány válaszoló. oké,nem kellett volna ezt csinálnia, de nem egy olyan hiba amiért meg is kell támadni a gyereket. nagyon "menők" lehetnek. gázak nagyon
2018. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

"oké,nem kellett volna ezt csinálnia, de nem egy olyan hiba amiért meg is kell támadni a gyereket."

Dehogynem, ez pontosan egy olyan "hiba" (idézőjeles, mert ez nem is minősül hibának, pusztán s-ggfejségnek). Ebből talán tanul a kis roh-dék. Amit tehet az az, hogy őszintén és nyíltan, mindenki előtt bocsánatot kér attól, akit bántott.

2018. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!