Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha elkezdtek...

Mit csináljak ha elkezdtek verni iskolában és zaklatni?

Figyelt kérdés
A menők közé tartozom/tartoztam, Soha nem piszkáltak suliban sem. Az iskolánkban több fogyatékos srác is van, én a haverommal egyiket elkezdtem piszkálni és olyanokat mondtan rá, tudom nEM kellett volna és már magyon is bánom. Viszont ez kiderült és a srácok, a menők páran közülúk megvertek, és folyton megaláznak vagy lökdösnek ha meglátnak. Nemtudom hogy menjek e suliba vagy váltsak, nemtudom. Köszonom a segítséget. 17F

2018. okt. 17. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
utolsó akkor te mondj egyszer egy rosszat. remélem vagy tizen szétvernek azt akkor majd megérdemelted :D
2018. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Ott basztad el hogy amikor legelőször megütöttek nem ütöttél vissza...
2018. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem? A menők azért csináltak belőled bétát, mert egy fogyatékkal küzdő lénnyel kezdtél ki?


Tedd jóvá, ha megbántad.

2018. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
Részben megérdemled, ami lett ebből kérdező. Csak mert valaki menőbb, avagy jobbnak hiszi magát, az nem jogosítja fel arra, hogy bántsa, gúnyolja a gyengébbeket, a zárkózottabbakat és a fogyatékosokat. Verést nem kívánok neked, az túlzás lenne, de azt igenis megérdemled, hogy most téged piszkálnak. Ha már nem vagy együttérző és feljebbvalónak tartod magad együttérzés, egyenrangúság nélkül, akkor vállald egy ideig, amit kapsz. Ne akarj emiatt sulit váltani, mert ilyen hirtelen és hamar ez gyávaság lenne. Hozd helyre a dolgokat, kérj bocsánatot őszintén és többé ne tegyél ilyet! Ez a baj, a menők azt hiszik, hogy ők a jobbak mindenben, pedig valójában nem.
2018. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint nem vagy már menő :D úgy látszik vissza nyalt a fagyi . Kérj bocsánatot vagy menj másik suliba , ennyi :D
2018. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Az ilyen embereknek inkább alólról kénne az ibolyát alulról szagolni,attól mert te "menő" vagy van jogod másikot megverni!?

Akik pedig nem gondolnak arra akit piszkált hogy lehetsz ilyen hülye!?

De komolyan ha olyan van eltudod cseszni az életétt is.

Velem is ez volt 3 évig piszkált egy srác :)

Köszönhetem neki a pánikbetegségem amivel elcseszte az életem.(Ez csak annyit jelent hogy a tudatt alatimnál valami baj van és ez bármikor lehet és hirtelen leszek beteg de nincsen rendes magyarázta a lebetegesémnek és nem segítenek a gyógyszerek rajta)

Maradj ott és csak szenvedj -_-"

Olyan okos vagy


Ui.ez a véleményem úgyhogy lepontozhatsz nem érdekel

2018. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!