Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szinte mindenki ott lesz az...

Szinte mindenki ott lesz az osztálytalálkozón, én viszont nem szeretnék elmenni. Mi a jó döntés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Elég csendes voltam gimiben, nem is nagyon vettek figyelembe. De inkább az volt a baj hogy akkor még nem volt fogszabályzóm és sokat bántottak a fogaim miatt. Aztán sokszor kinevettek, mikor készült a tabló,akkor is egyedül az én képemre mondták,hogy az a legrosszabb, ami lányként nem esett túl jól. Meg sok ilyen kis dolog volt ami akkor nagyon rosszul esett. 2 emberrel voltam úgy ahogy jóban, de ők messze laknak már, nem fognak eljönni a találkozóra. Néhány ember kivételével mindenki jelezte hogy jó neki az időpont. Osztályfőnök is ott lesz. Persze azóta változtam, jártam egyetemre, nyitottabb vagyok stb. Viszont ha rágondolok a régi osztálytársakra, újra az a rossz érzés lesz bennem, hogy ott kell majd feszengenem egy este egyedül megint. Mondani magamról sok mindent nem tudok. Egyetemre jártam, van kapcsolatom, dolgozok. Többiek már beszélték hogy milyen cigit meg alkoholt visznek, de én egyiket sem fogyasztom. Semmi kedvem az egészhez. Viszont ha nem megyek el, ki fognak beszélni.

Szerintetek mi a jó döntés ilyenkor?


2018. okt. 23. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze az is teljesen érthető, ha nem akarsz ilyen közegbe visszamenni. Biztos ki fognak beszélni, de akkor meg mi van? Kik ők, hogy számítson a véleményük?😀
2018. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10: Akkor talán neked még rosszabb volt a helyzeted. Teljesen meg vagyok döbbenve hogy egy tanár is így viselkedik :( Meg ahogy látom nagyon gonoszak tudnak lenni a gyerekek. Nekem sem volt nagy baj a fogaimmal. Csak elöl kicsit előrébb álltak. De ennyi is elég volt a gúnyolódáshoz.

Egyébként mint írtam korábban most sem enné a fene őket ha meglátnának mert az osztályunkban 22 emberből 19 egyetemre ment. Szóval nem számít kiemelkedő dolognak. "Menősködni" semmivel nem tudok. :) Én is gondoltam arra, hogy egy estét kibírok és nem leszek bunkó, hogy nem veszek részt ezen, de már most olyan rossz érzésem van ha rágondolok,hogy el kell indulni oda.

Örülök,hogy neked is sikeres életed lett! Aranyos vagy!

2018. okt. 23. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!