Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztályfőnököm?

Utálom az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csendes,visszahúzódó lány vagyok

Ez az utolsó évem már csak 7 hónap van hátra de ez a 7 hónap olyan lassan telik

Mikor oda kerültem nagyon kedveltem mindenkit és minden tanárral jó volt a kapcsolatom egy kivétel a osztályfőnökömmel.

minden évben próbáltam vele beszélgetni meg kedvesnek lenni de hiába ugyan úgy kiabált velem és rossz jegyeket add direkt,hogy fel ne vegyenek egy iskolába és olyanokat mondd az osztályom előtt,hogy én úgyse fogok majd leérettségizni és okj tanfolyamra menjek és ezért pár osztálytársam már nem is beszél velem lassan mindenki megfog utálni úgy érzem.

Anyukámat nem szeretném beküldeni mert volt az egyik legjobb fiú barátom anyukája bement beszélni a tanárral és ezért egész évben piszkálta és majdnem megbukott

Barátnőm anyukája is bement hozzá elbeszélgetni össze is vesztek és év végén megbukott 1 tantárgyból

észre vettem ,hogy azokat a diákokat szereti akik(bocsánat a kifejezésért ) seggny@lók többi diákot meg haszontalanak tartja.

utolsó évben már rá se nézek próbálom elkerülni így is mikor bemegyek már hányingerem van és fáj a hasam már kórházba is voltam miatta.

Mit lehet tenni ,hogy hagyjon békén? esküszöm ennyire nem utáltam még senkit :D

Köszönöm előre is a válaszokat :)



##osztályfőnök
2018. okt. 23. 21:11
 1/5 grafno ***** válasza:
51%
Próbálj osztályt váltani. A tanárnak adnak igazat. Találj ki valamit miért nem jó ez az osztály, pl rossz barátok, csufolnak stb, csak ne a tanárra hivatkozz.
2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kifogtam ilyen tanárokat, egyszer nekem is volt egy hasonló osztályfőnököm..Mondjuk szerencsére ő csak egy évig tanított.

Gondolom nem akarsz az utolsó évben másik suliba átmenni (nem is tudom, így év közben vesznek-e át diákokat, főleg ha utolsó évről van szó). Esetleg még lehetnél magántanuló talán, de nem biztos, hogy azt is így év közben lehet-e, hacsak nincs valami komoly problémád, ami megindokolná, hogy otthon tanulj, pl. egy komoly betegség vagy ilyesmi.

Szóval szerintem nem sokat tehetsz azon kívül, hogy csendben tűröd a beszólásait. Ezt a pár hónapot már kibírod, akkor meg mi van, ha a többiek megutálnak miatta? Úgyis csak fél évig vagytok összezárva, aztán mindenki megy, amerre lát, a legtöbbel ezután nem is találkozol, max. osztálytalálkozón.

2018. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én ofőm nyilvánosan mutatta, hogy utál engem. Nem voltam szimpi neki, ami nem is csoda, mert nagyon erőszakos voltam plusz nem tetszett neki, hogy egyben kis szerencsétlen is. Illetve hogy átlagos tudással a zsenik szintjét próbálom elérni. Néha azért túljátszotta az egészet és olyanokból csinált velem kapcsolatos drámát, amikből nem is kellett volna, mert én nem úgy reagáltam és nem olyan érzések voltak bennem, amik átmentek neki.


Nagyon sokat szídott engem a kollegáimnak, osztálytársaimnak.


Viszont ezzel egyben jófej is volt, mert tudta, hogy a családommal van valami és félelemből vagyok erőszakos, szóval, amikor ezt az oldalamat látta kiülni, igyekezett támogatni.


Amúgy szinte sosem beszéltünk, egy évben egyszer volt olyan, hogy 10 percig dumáltunk de azzal a tanévre ki is fújt a csevegésünk.


Az érettségi banketten nagyon rondát beszólt. Azóta nem beszéltünk, azt se tudom él e vagy nem.


Azon kívül, hogy átkérheted magad egy másik osztálybamást nem tehetsz, mint összeszorított fogakkal kivárni az év végét.


Nekem is összejött, majd leérettségiztem és immár 10 éve, hogy nem láttam. Szóval, ha kibírod azt a 7 hónapot, akkor úgysem látod többé. Ha meg nagyon nem megy, ott van, hogy átkéred magad másik osztályba. :)

2018. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sokat segített:)

Nekem szüleim elváltak nagyon rég és 2 hetenként mennem kell hozzá mivel apám alkoholista meg kiabál velem amit tudd a tanárom is és még nem ,hogy támogatna még rá tesz ,hogy érezem magam rosszul de úgy vagyok vele ezt már ki kell bírnom csak hát eléggé nehéz

Sajnos én olyan iskolába járok ahol nem lehet osztályt váltani :(

Magántanuló nem lehetek mert dyslexiám van ezért nem lehetek.

Szóval 7 hónapot csöndben ki kell bírnom :(

Attól félek ,hogy képes megbuktatni év végén és augusztusba mehetek vizsgázni és ahova jelentkezek oda csak Június végéig lehet jelentkezni és akkor már csak oda vesznek fel ahol van hely ez ellen nem lehet tenni?

2018. okt. 25. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Diszleksziával nem lehet felmentést kérni? Részt veszel az órákon, de bizonyos tárgyakból nem osztályoznak.
2018. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!