Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálom a fiú osztálytárs...

Miért utálom a fiú osztálytársaimat, amikor én is fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan éretlennek tartom őket, kb. Egy 8 éves szintjén vannak, pedig középiskolában vagyunk.

A jövőről semmi elképzelésük,majd lesz ami lesz...

Ez olyan rossz számomra, hogy nekem mindenről megvan a reális elképzelésem.

Plusz mivel nem ökörködöm velük ezért kinevetnek


2018. máj. 18. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány ember kivetelevel én is így látom őket.

Majd pár év múlva te nevetsz rajtuk ;)

2018. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg mindíg csak a 2-esre hajtanak és nem nézik jó szemmel hogy én e téren jobb vagyok náluk
2018. máj. 18. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik az, hogy alapból megvan a rivalizálás az azonos neműek között. Én nő vagyok, és iskolásként a lány osztálytársaimat nem szerettem. A másik, hogy szerintem te nem utálod őket, csak nem találod meg velük a közös hangot, és ez számodra kényelmetlen. Na de nem is kell, és ne neked legyen ez rossz érzés. Jó látni, hogy vannak még ambiciózus fiatalok. Sokat beszélgetek huszonéves, egyetemista, vagy egyetemet már elvégzett srácokkal, de nagyon kiábrándítóak tudnak lenni. Folyton csak nyavalyognak, semmi tervük, semmi érdeklődési körük, azt sem tudják miért koptatták az iskolapadot. Az ilyenek persze a lúzerek, akik csajozni sem tudnak, és a nőt hibáztatják, mert nekik túl nagyok az elvárásai. De könyörgöm, ha nekik magukkal szemben nincsenek elvárásaik, akkor hogy várhatják, hogy bármiben is felkeltsék egy nő érdeklődését?
2018. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érettebb vagy náluk! Ne félj, hamar véget ér a középiskola, meglátod, amelyik nem szedi össze magát, az lúzer marad. Ne törődj velük!
2018. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az nem baj hogy jól tanulsu , de szerintem az iylenekre mondják hogy stréber vagy sznb.
2018. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!