Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. s Mit csináljak ha az...

S. O. s Mit csináljak ha az osztálytársaim ilyenek?

Figyelt kérdés

Régebben inkább egyedül voltam a szünetekben meg zárkózott is voltam, de sikerült megnyílnom.

Odamegyek másokhoz beszélgetni és több emberhez megyek oda mégis úgy érzem senkit nem érdeklem.

Elmondtam egyik osztalytársamnak, aki felvett egy csoportba ahhol beszélget pár osztálytárs és én is ki voltam beszélve...

Ez az első évem itt és már mindneki utál.Mert bárkihez odamentem, még akit másik suliból ismerek ő sem akart velem beszélni.

És nen akarok szünetekben egyedül lenni és a telefont nyomkodni.

Évfolyamtársakkal sem tudok beszélni, mivel mindig kevés időnk van és akiket ismerek, velük sem tudok beszélgetni.

Más iskolába nem engednének a szüleim szerintem.

Bár nem tudom mennyire lenne érdemes ezt velük megbeszélni mert ide is örültem ha a szüleim beirattak.

Egy pozitív felfogású ember vagyok, de így nagyon utálok bemenni és a reggeli felkelés és elég nagy erőt igényel.

Arról nem is beszélve hogy szerintem valami pletyka terjedhet rólam mivel két osztálytársam megutált mert elmondtam nekik hogy kihasználnak engem, aztán azóta ilyenek velem mások is, előtte nem tapasztaltam.

17/L



2018. nov. 5. 00:37
1 2
 11/11 anonim válasza:

Engem végig kirekesztettek, bántottak általánosan. A középiskola jól indult. Volt egy lány, akivel tök jóban lettem a gólyatáborban és gondoltam, hogy ez majd így is marad a 4 év alatt. Minden órán mellette ültem, közel is laktunk egymáshoz, minden klappolt, utána kaptam az élettől egy nagy pofont. Azt mondta, hogy ő most már inkább mással barátkozna, más mellett ülne és én inkább barátkozzak másokkal. Nagyon ciki volt. El is bőgtem magam. De kiderült, hogy végül jó tanácsot adott. Akikhez odaküldtek kedvesen befogadtak engem és olyan jó barátnők lettünk, hogy még az érettségi után 15 évvel is ők a legjobb barátnőim. Biztos vagyok benne, hogy van az osztályodban legalább 1 olyan fiú vagy lány akivel hasonlítotok és jó barátok lesztek. 5 év összezárva tényleg sok.

Változott valami november óta?

Ha fizikailag nem bántalmaznak, akkor nem hinném hogy a szüleid átiratnának másik suliba.

2019. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!