Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek a tanárok hogy szoktak...

Nektek a tanárok hogy szoktak visszaköszönni? (Ha szoktak)

Figyelt kérdés
Ha például mondjátok hogy Jó reggelt/ Jó napot/ Jó estét

2018. nov. 8. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort írjatok
2018. nov. 8. 15:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolás korú gyerekem van, még alsós, de ha ő jó reggelt/jó napot/viszont látásra-t köszön, akkor a tanárok is ugyanígy köszönnek vissza. Ha sziát köszön, akkor 10-ből 9 tanár viszont is sziát köszön, a maradék egy pedig jó napot/viszont látásra, stb, és akkor a gyerekem is gyorsan köszön ennek megfelelően újra.
2018. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gimnázium : jó napot kívánok ! , Jó napot!( Itt a kívánokot nálunk nagyon komolyan vették, mindig kijavitottak minket )


Egyetem: jó napot , jó napot.( Szintén magázódás)


OKJ : egyetem után úgy döntöttem kitanulok egy szakmát , egy egyetemnek a kihelyezett intézménye , ahol TEGEZŐDÉS van. Nagyon fura és nagyon nehéz megszokni.

2018. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gimis vagyok valaki jó napot kívánok van aki sziával helóval köszönöm vissza. Általánosban mi mindig jó napot kívánokkal köszöntünk ezt várták el. Elképzelhetetlen lett volna meg most is az h sziával köszönjünk.
2018. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy én állapotban Jó reggelt vagy szia esetleg.
2018. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a tanároknak mindig "Jó napot" vagy "Jó reggelt" köszönök. Erre vagy ők is ugyanezt mondják vissza, vagy azt mondják, hogy "szia" vagy előfordult már a "helló" is.
2018. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nállunk gimiben tanár függő 18-19 évesek vagyunk az osztályban és nem egy tanárunk pályakzedő akik meg modnták , hogy a korkülömbséget tekintve 3-4 év inkább tegeződjünk . Van idősebb tanárunk aki ugy szint tekeződés szimpatizálja , de a legtöbb magázodás híve .

Töritanárom 50 felett van ő a tegeződést preferálja mivel mindannyian 18-19 évesen tegezve is meg tudjuk adni a tiszteletet bár elég fura reggel a suli elött ugy köszönni neki , hogy " Szia ****bá " a golyák meg csak lesnek , hogy mi vézősként a szerintük eggyik legszigorubb tanárunkal ilyen lazák vagyunk .

2018. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általánosban Sziával, Gimiben Jónapottal (magyarul magáznak)
2018. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!