Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lehet mindig ez, ha...

Miért lehet mindig ez, ha iskolában, egyetemen órán csoportmunka van, amikor csoportokban kell valami feladatot elvégezni?

Figyelt kérdés

Az, hogy mivel muszáj, belekerülök egy csoportba akikkel együtt kéne dolgoznom, de ők engem teljesen lesz*rnak. Egy szót nem szólnak hozzám, együtt szépen megcsinálják amit kell, velem meg nem foglalkoznak, nem is hagyják, hogy rendesen részt vegyek a dologban.

Ennek mi lehet az oka?

De ugyanez van, amikor testnevelés órán valami labdajátékra kerül a sor, ott is lesz*rják a fejemet és nem vesznek bele a játékba.


Mindehhez lehet köze annak, hogy valószínűleg asperger-szindrómás vagyok?


2018. nov. 10. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Azért, mert nem közeledsz hozzájuk.
2018. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű. Részedről ez miben nyilvánul meg, amiben eltérsz többiektől?
2018. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan laza, felszabadult mint ők hanem feszült vagyok általában és komoly
2018. nov. 10. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert a csoporttársaid bunkó suttyók.
2018. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, de már hozzászoktam. Viszont a tesi órákon rühellem, hogy szinte minden órán ugyanazt a nyomorult labdajátékot játsszuk és ráadásul még ki sem állhatok, különben órai munka elégtelen...
2018. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!