Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak tönkretenném az egész...

Csak tönkretenném az egész életemet, ha elmennék egyetemre? Lehet még utcára is kerülnék?

Figyelt kérdés
Egy olyan szak érdekel,amivel csak kb nettó 120 000-t lehet keresni.Elmennék ida,felvennék többmillió forint diákhitelt az albérletre,mert kollégiumot se adnak.Elvégzem,aztán ha el tudok vele helyezkedni annyit keresnék,amit 8 általánossal is megkereshetnék és ennyiből még az albérletre felvett hitelt sem tudnám visszafizetni.Eladósodnék,a végén még kikerülök az utcára.Hajléktalan csöves leszek,csak mert tanulni akartam

2018. nov. 10. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak ez? Gyógytornász?
2018. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én szakommal is ennyit fogok keresni kb, de érdekel, szóval elvégzem. Mellette dolgozz mást, ha rá vagy kényszerülve.
2018. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Közigazgatásszervező

De ennyiből hogy fizetem vissza az albérletet?

2018. nov. 10. 12:36
 4/9 October15 ***** válasza:
Hát először is tandíjat nem fizetünk hanem átlagot hozunk össze és perkálja az állambácsi. :D + Milyen egyetem az ahol nincs koli? Elég nehéz elképzelni..
2018. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:
IDK én eddig 2 szakon voltam mind 2-vel pluszba jöttem ki.
2018. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Szerinted mindenkinek adnak kollégiukot?Kb a diákok 30%-a ha kap

2018. nov. 10. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mièrt ezt végzed el?

Mièrt nem mész èrtelmes szakra?

Ez olyan mintha egy stukkert adnék a kezedbe,amibe egy üres hely van a tárcsàban ès a fejedre rakva meghúzod a ravaszt.

Na te ezt csinàlod.

2018. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hova mennék akkor?A történelem,polotika,politológia érdekel.Ahhoz meg ez áll legközelebb.Történész,politológus diploma meg még ennyit sem érne,mint ez
2018. nov. 10. 16:26
 9/9 October15 ***** válasza:
Lehet ám egyetem mellett dolgozni is. :) + Ha nem a szomszéd sarkon laksz és nincs 3 millás keresete a szüleidnek akkor azért egész jó sansszal felvesznek a koliba. :D
2018. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!