Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felesleges ilyeneken aggódnom?

Felesleges ilyeneken aggódnom?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek kilencedikes, és egy barátommal fogok egy osztályba járni. A napokban találtunk 3 osztálytársat, és rögtön ránkírtak. Nekem annyira nem voltak szimpatikusak, nem nagyon volt közös témánk. Így nem is beszéltünk már vagy 3 napja. A barátom viszont nagyon jóban lett velük, másról sem beszélünk napok óta csak hogy milyen jófejnek tartja őket. És félek, hogy a többi osztálytàrsunk is már valamennyire összeszokott, és a gólyatáborban majd egyedül leszek, mivel amúgy sem vagyok a szavak embere.

Ismeretlen emberekkel még pláne nem tudok beszélgetni. Feszengek, hogy nem tudok majd, mit mondani.

Felesleges félnem, hogy egyedül leszek majd gólyatáborban? Tudom a barátom is ott lesz, de ismerem és azokra fog rácsimpaszkodni, akikkel most ír.



2016. máj. 1. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, hogy mi lesz. Én nem látok a jövőbe. Igaz barát nem hagy el, majd most kiderül, hogy mennyire barát a barát.
2016. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Melyik iskola??
2016. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es válaszolónak igaza van, és szerintem ne aggódj ezen annyit előbb vagy utóbb(reméljük) te is megbarátkozol velük.

Velem ilyen még anno általános iskola alsóban volt, 2.-os koromig egyik osztálytársammal nem is beszéltünk soha, aztán találtunk valahogy egy közös témát, és mindmáig nagyon jóban vagyunk egymással.Ez persze általános volt ráadásul alsó, úgyhogy nem biztos, hogy gimiben is van ilyen.

2016. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!