Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdúrvább, szívatós...

Mi volt a legdúrvább, szívatósabb vagy megalázóbb feladatotok gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Akár egyetemi, akár gimis gt-ben.

2018. nov. 13. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindig lehet azt mondani, hogy te ezt most nem fogod megcsinálni. Ha az a feladat, hogy idd meg valakinek a seggszőréből készült turmixot(hallottam ilyet), és te nem teszed meg, akkor úgy gondolod, hogy a tanárok téged fognak szivatni, mert ezt nem tetted meg? Azért gondolkodni sem árt néha.
2018. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért nem lehet nemet mondani. Egyetemen kollégiumi tábor volt első év előtt és ott pl. összeöntöttek minden szart egy söröskorsóba (pl. halolajat) és mondták, hogy igyuk meg vagy nem kapunk rá pontot. Mondtam, hogy hát annyira nem kellenek azok a pontok, ennyivel el is volt intézve.
2018. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nálunk a gólyatábor lényege az volt, hogy erősítség a csapatszellemet és ne vegyék el a kedvünket. Voltak durva piálós feladatok. Pl. 4 csapat volt:3 egy nagy rajzolt pályán 4 ,,versenyautó" négykézláb futott. Minden kör után tankolni kellett. Gumicső és tölcsér segítségével a boxnak kijelölt helyen 4 dl fröccsel feltankolták az ,,autót" majd felemelték és a lábáról a cipőt átadták a kezére. Ez volt a kerékcsere. Ezután futott tovább. Aki hamarabb megtette az 5 kört az a csapat nyert. Mindenki telehányta a pályát. Aztán persze tapicskolhattak abban.

Ugyanakkor! Minden feladat előtt a seniorjaink elmondták, hogy nem kötelező senkinek semmi. Mindenki önként vállalt mindent. A durva feladatokat én kihagytam. Cserébe vittem a kreatív, kevés piás feladatokat.

Ha valahol az embertelen feladatokat kötelezően kényszerítik rád, onnan szerintem menekülj.

2019. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy a 13-as mondja. Mindig első, amit elmondanak, hogy "Semmi sem kötelező."

Ami talán nálunk a "legdurvább" volt az az volt, mikor a csapatnak le kellett vetkőznie. De este volt és ott is elmondták, hogy csak annyi ruhát kell elvenni, amennyit akarunk.

2019. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!