Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim kikészítenek...

Az osztálytársaim kikészítenek. Bővebben lent? 20/f

Figyelt kérdés

Érettségi után nehezen tudtam dönteni 2 főiskolai képzés között, ezért azokhoz hasonló 2 éves OKJ-ra jelentkeztem, májusban végzek majd, aztán irány a fősuli.

A lényeg az, hogy a jelenlegi osztálytársaim nagy részének se nyelvvizsgája, sőt nagy részük a 280-as minimumpont közelébe sincs, azért járnak ebbe a suliba. Nekem közel 400 pontom van, de már említettem, miért nem mentem 2 éve felvételizni.

Itt mindenki közepes körül teljesít, sok tanulással, nekem viszont eléggé gyenge ez a képzés, tanulás nélkül is szín ötös vagyok, amivel (sajnos) az osztályfőnököm gyakran dicsekszik a többiek előtt.

Egy jó ideje azt vettem észre, hogy az osztálytársaim ahol lehet fúrnak, lenéznek, okostojás jelzővel illetnek, és próbálnak bemocskolni, ahogy csak lehet, pedig annyira kis buta, primitív, vihogós csitrik társasága ez az osztály, hogy a saját butaságukon kellene úrrá lenni szerintem.

Állandóan kikezdenek, rossz szájízzel emlegetnek, nyalisnak tartanak, holott meg se szólalok, csak bemegyek órára, a nap végén pedig hazabuszozok(70 km). Ha 5 perccel hamarabb kezdhetnénk az órát a buszmenetrend miatt,ők azt is megfúrják, mert örömüket lelik abban(nem mondják ki, de egyértelmű) ha én egy órát fagyoskodom az állomáson.

És a többi, és a többi.

Ezek az emberkék 20-21 évesek, én is 20 vagyok, és 13 éves, feltűnési viszketegségben szenvedő tini p*csaként viselkednek.

A kérdésem az, hogy én velem van a baj, vagy mégis mire gondoljak?!



2018. nov. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
20 évesek, gyerekek még. Neveletlen tuskók, mint a nagy része. Én is egyetemre jarok, és ennél a többsége sokkal rosszabb itt. Sajnos amig nem nő be a fejük ilyenek lesznek, gimnáziumban is végig ilyenek voltak és sajnos éreztem, hogy egyetemen is ez lesz tovább. Már engem is az őrületbe kergetnek. De aztan rájövök, hogy gyerekek még, majd 10 ev múlva csak benő a fejük, addig sajna tele leszünk idiótákkal.
2018. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem veled van a baj.
2018. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond! Én büszke lennék arra, ha ilyen jól teljesítenék, hidd el, főiskolán már nem lesz ciki jól teljesíteni. Egyébként sajnos ott sem lesz garantált az érett gondolkodású társaság, én azt veszem észre, ahol kisebb a közösség (pl. az én szakomon is), ott, ha nem is ilyen mértékbe, de akarva-akaratlanul is kialakul egyfajta klikkesedés, pletykálás, kiközösítés. :( Hidd el, ez a pár hónap hamar eltelik, és hamat magad mögött tudhatod a képzést, addig pedig kitartást kívánok! És jól teszed, hogy előbb elvégzel egy okj-s képzést hasonló témában, nagyon sokat fog segíteni a főiskolai tanulmányaid során. Sok sikert!
2018. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek örökre ilyenek maradnak. A gyenge képességű vagy lusta emberek hajlamosak azzal kompenzálni a saját hiányosságaikat, hogy az értelmesebbeket vagy szorgalmasabbakat bántják. Ez történik általános iskolában, középiskolában, az egyetemen és a munkahelyeken is. Sosem fog változni a helyzet. Meg kell tanulni ignorálni őket.
2018. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őket figyelmen kívül... Pl tegyél fülest a szünetben, vagy menj ki olvasni. Ha pedig 5 perccel hamarább kezdődne az óra max késel 5 percet, azért nem tudom miért jársz egy órával korábban.
2018. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem léteznek már főiskolák, nem tudom feltűnt-e...
2019. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Musztafa Kebab ***** válasza:
Egyetemen már nem lesz gond az emberekkel. Más dimenzió.
2020. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!