Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan tanarol aki szo szerint lelki terrorrban tartja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Szo szerint. Megfelemliti oket es ha valaki valamit nem tud akkor szetalazza mindenki elott. Van hogy nevetsegesse tesz gyerekeket. 13-14 eves gyerekekrol van szo. Erdekelne ki mit gondol errol. Az ilyen ember alkalmas e tanarnak?? Mondjuk lehet jobb mint az aki nem tud rendet tartani es nem tisztelik, ilyen tanarom is volt meg volt ez a pszihopata is. Volt mindenfele gondolom nektek is. De ilyenrol mit gondoltok??

2018. nov. 14. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember, önmagával nincs megelégedve. Annak örül, ha másokat lehúzhat. Más munkakör lenne testhezálló neki, mert tanárnak nem való, az is biztos.
2018. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nem tudom elkepzelni hogy barmilyen mas munkara alkalmas lenne, meg azota is tanarkent dolgozik. Viszont azt hallottam egyszer valahogy atkerult az en regi sulimbol egy masikba ahol sok roma gyerek volt. Na azok kicsinaltak azokat nem birta megfelemliteni, aztan felmondott es visszakonyorogte valahogy magat a regi sulimba. Es most megint ott tanit es emberkedik a magyar gyerekeknek. Ezt meseltek nekem.
2018. nov. 15. 07:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyesbitek. Nem tudom elkepzelni hogy barmilyen mas munkakorben barki alkalmazna ezt a szerencsetlent. Mivel meg tanarnak sem alkalmas csak ugye videki iskola az igazgato meg orul ha valaki oda megy dolgozni nem kell neki keresni tanart.
2018. nov. 15. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Átéltem, akkoriban minden órája előtt ment a hasam, annyira stresszeltem. De ez a saját szegénységi bizonyítványa, hogy csak ilyen módon tudja kivívni a "tiszteletet".
2018. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!