Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet ennek a következménye?

Mi lehet ennek a következménye?

Figyelt kérdés
Egyik tanár tavaly kipécézett, azóta folyamatosan próbálta megkeseríteni az életem. Volt, hogy az osztály előtt megrángatott, a hajamra rácsapta az ajtót, szándékosan a malactrágyás cipőjével rálépett a cipőmre, stb. Eldöntötte, hogy kicsinál, amit majdnem sikerült is elérnie, de most fordul a kocka, itt az ideje bosszút venni. A téli szünet után már másik iskolában kezdek, és arra gondoltam, hogy gyomorszájba rúgnám. Csak egy kicsit 'elősegíteni' a gyermekvállalási esélyeit. ;) Azt tudom, hogy kirúgnának, de ha egyébként is elmegyek, már nem számít, nemde? És ha még úgy is csinálom, hogy senki nem látja, bizonyítéka sem lesz ellenem és egy spermás szájú szukának senki sem hinne. (:
2018. nov. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu:)
2018. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy az új iskoládban figyelmen kívül hagynának ilyesmit!
2018. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tak ***** válasza:
Az a helyzet,hogy ovis kortól elég komoly jellemzést kell írni az óvónőknek,tanároknak a gyerekekről,diákról,ez elkövet minden hová.Nyilván ha új helyre mész,ez az első amit átolvasnak,hogy tudják hol a helyed.
2018. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!