Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek adjam le a szakdol...

Szerintetek adjam le a szakdolgozatot akkor is, ha nem tudom megcsinálni rendesen?

Figyelt kérdés
A konzulensem nem foglalkozik vele, csak aláírta h leadhatom.
2018. nov. 17. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, add le!
2018. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy cipőben járunk. Igaz én még nem készültem el vele, de eddig a kétharmadára szart, most is biztos vagyok benne hogy így lesz. Csak ezek után adja meg a 60%-ot, hogy kipipalhassam a tárgyat mert különben elég nagy szemetseg lenne tőle ha nem. Szerintem mindenképp add le, én is így fogok tenni.
2018. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szakdolgozatot nem a konzulensednek kell megcsinálnia, még csak nem is neked és a konzulensednek közösen, hanem neked egyedül. A konzulens dolga csak annyi, hogy átolvassa és megnézze, hogy megfelelő a témája, terjedelme stb. és ha igen, akkor jóváhagyja, hogy leadhatod. Ezen felül neki semmit nem kell foglalkoznia vele, nem köteles se javítani, se módosítani meg semmit sem. Maximum javaslatokat tehet, ha akar. Az, hogy mi van a szakdogádban, 100%-ig a te felelősséged.

Ha abszolút nem nézett bele egyszer sem, te akkor is meg tudod állapítani egyedül, hogy megfelel-e az alapvető követelményeknek a szakdolgozatod. Ha úgy ítéled meg, hogy igen, akkor add le.

2018. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért egyszer végigolvashatta volna az utolsó 10-15 oldalt, ami tele van számolással és következtetésekkel, hogy ne adjak le orbitális baromságot. Nem kell átrágnia magát a szakirodalmi részen is, de azért 30 percet rászánhatott volna. Aztán megmondja, hogy ez és ez nem lesz jó, gondold át még egyszer.
2018. nov. 17. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer mondom, nem köteles kijavítani. Ha a megadott témával foglalkozik a dolgozat és megfelelő a terjedelme, akkor leadhatónak ítélheti akkor is, ha vannak benne hibák. Ha csak tökéletes szakdolgozatokat lehetne leadni, amiket végig kijavítgatott a tanár, akkor nem lenne értelme osztályzatot adni rá.
2018. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szakdolgozathoz nálunk kapcsolódik egy 20 kredites tárgy is, tehát nem csak szakdolgozat konzulensi, hanem oktatói feladata is lenne, mivel nem olyan szakdolgozatokról van szó, amit egy tapasztalatlan hallgató önmaga is meg tud oldani, hanem sokkal komplexebb, gyakorlatot és készségeket igénylő feladatok. Ebben kellene segíteni, jó irányba terelni, véleményezni, kritikát formálni, néhány tippet adni, hogy ne teljesen vakon írja meg a hallgató.
2018. nov. 18. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
3., nincs igazad. Valóban nem a konzulensed írja a dogàt, de őt is minősíti ha hagyja hogy "szart" adj le. Azért van, hogy segítsen, lektorálja a munkád, ha elrontottad, szóljon. Kötelessége javaslatokat tenni. Ezért kell felkérni, és ezért kap pénzt. Ha elakadsz, adhat tanácsot. Más téma, hogy sokan ezt nem teszik meg, de a konzulens dolga az is hogy segítse a munkád.
2021. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!